Komentāri

Divdesmit trimdas latviešu mazbērnu viesošanās Latvijā ir parādījusi, ka latviskais gars ārzemēs aizvien ir dzīvs un tiek nodots paaudžu paaudzēs. Pusaudži šeit ciemojās divas nedēļas un šajā laikā senču dzimteni izbraukāja krustu šķērsu.

Lai gan neviens no viņiem nav šeit dzimis, viņi visi labi runā latviski un aizrautīgi interesējas par Latviju, vēsta TV3 Ziņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es ļoti izbaudīju Jāņu un Līgo svētkus. Šeit ir citādāk, un te ir tā īstā lieta. Austrālijā ir mazliet citādāk. Ir labi, bet šeit daudz labāk,” tā atzīst viens no nometnes dalībniekiem Kaspars Švolmanis.

“Man vislabāk patīk jūrmalā pie Liepājas, esmu tur jau bijusi, bet man ļoti patīk jūra un smiltis. Mēs tur uzņēmām daudz bilžu,” stāsta Izabella Gundruma no Čikāgas.

Pārsvarā šo pusaudžu vecvecāki svešumā nonākuši, bēgot no Otrā pasaules kara. Katras ģimenes stāsts ir atšķirīgs, taču visus šos jauniešus vieno latviešu sakne.

Par to, lai trimdas latviešu pēcnācēji vismaz divas nedēļas paviesotos Latvijā, rūpējas Amerikas latviešu apvienība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl