Triju automašīnu sadursme Krasta ielā

Komentāri

Šodien pusdienlaikā Krasta un Jēzusbaznīcas ielas krustojumā sadursmē cieta trīs automašīnas. Negadījums beidzās bez smagām sekām, taču satiksmes plūsma šajā kvartālā bija krietni apgrūtināta.

Vairākus desmitus tonnu smagais Lietuvā reģistrētais benzīnvedējs brauca pa Krasta ielas labo malējo joslu ostas virzienā. Brauca nesteidzīgi, visticamāk, tāpēc viņam priekšā centās aizsteigties “Volkswagen” minivens un nogriezties pa labi uz Jēzusbaznīcas ielu. Šis manevrs beidzās neveiksmīgi – kravinieks iebrauca “Volkswagen” piektajās durvīs, bet uzsistais minivens uzlidoja virsū krustojumā stāvošam džipam “Honda”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Volkswagen” autovadītājs avārijas vietā no komentāriem atteicās, viņa versija par notikušo paliek nezināma. Trešais negadījumā ieaistītais – “Honda” vadītājs, kurš vienkārši stāvējis un gaidījis, kad varēs izgriezt no Jēzusbaznīcas ielas, atceras tikai trieciena brīdi. Pārējo viņš diemžēl tā īsti nav neredzējis.

Plašāk par notikušo skatieties ”Degpunktā” sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl