1 komentārs

Valsts prezidents nolēmis izsludināt tā dēvētos lojalitātes grozījumus Izglītības likumā, kas atvieglos skolotāju atlaišanu, ja viņi nebūs lojāli Latvijas valstij un Satversmei. Skolotāju organizācijas iebilda pret šiem grozījumiem, uzsverot, ka tie sašaurinās skolotāja rīcības brīvību, turklāt likumā trūkst lojalitātes definīcijas. Piedāvājam jaunas aptaujas datus par to, kā šīs izmaiņas vērtē sabiedrība!

Izrādās, ka trešajai daļai (31%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā ir pozitīva attieksme pret tā dēvētajiem lojalitātes grozījumiem Izglītības likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, nedaudz vairāk nekā pusei (55%) iedzīvotāju pret tiem ir negatīva attieksme.

Tikmēr 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl