15 komentāri

Medmāsu trūkuma dēļ Stradiņa slimnīcā tiek atliktas plānveida operācijas.

Ar LNT Ziņām sazinājās kādas onkoloģijas pacientes tuvinieki, kura pagājušās nedēļas vidū iestājās Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paciente tika atvesta ar neatliekamo medicīnisko palīdzību un jau nākamajā dienā,  ceturtdien, viņai tika nozīmēta neiroķirurģiska operācija. Paciente tai tika gatavota, bet operācija tā arī nenotika un tika pārcelta par vienu dienu. Taču tas pats atkārtojās arī nākamajā dienā – piektdienā.

Laura
pacientes radiniece

Operācija tika atcelta. Un vēl vakar mēs nezinājām, vai būs operācija, kas tika plānota. Operējošais ārsts arī nezināja, kas būs – tā notiks vai nē. Tas traucējošākais ir tā neziņa. Jo pacients principā jūtas slikti. Un nevarētu šo nosaukt par kvalitatīvu medicīnisku aprūpi.

Neiroķiruģijas klīnikā ir pamatīgs medmāsu trūkums, tā LNT Ziņām atzina slimnīcā un norādīja, ka nezina, kad pilnībā tiks piepildītas visas štata vietas. Tāpēc ar operāciju atlikšanu plānveida pacientiem būtu jārēķinās arī turpmāk.

TOP komentāri

 • LATVIJAS MUĻĶE
  +10 +10 0

  LATVIJAS MUĻĶE

  ja čakša saņem 6000 mēnesī vai tad viņai galva sāp vispār par kautko tik stulbi smaida
 • @p_eteris
  +7 +7 0

  @p_eteris

  Ko tad dara valde Stradiņos ar milzīgo algu? Saņem lielu naudu, mierīgi sēž un vēro bezkaunīgi.
 • nu nu
  +7 +7 0

  nu nu

  Izaugsmē valda pilnīgs bardaks-------,uz ceļiem bardaks,izglītībā bardaks,medicīnā bardaks,utt.,utt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl