Tramps: Koronavīruss “izzudīs” pats no sevis

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka jaunā koronavīrusa vakcīna varētu būt pieejama mēneša laikā, taču piebilda, ka pandēmija beigsies pati no sevis.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Uldis Millers

  Uldis Millers

  Tāpat kā pats Tramps Tramps ir kā vīrus viņš izudis
 • spriidiic

  spriidiic

  Valstī legāli dzīvo (2019.g. dati) 328,2 miljoni . Saslimuši 6,6 - 2% . Miruši , it kā kovida dēļ , 195 tūkstoši , t.i. mazāk par 3% slimo . T.sk. vecuma grupā virs 60 gadiem 87% no mirušajiem . Grozi kā gribi , epidēmija nesanāk .
 • Interneta čīkstētājs

  Interneta čīkstētājs

  Analīzes tiek veiktas miegā ar maza izmēra droniem. Kamēr cilvēki guļ drons ielido un veic testu, iedzīvotājam pat nezinot. Testu nevar veikt vienīgi tad kad ir vismaz 30cm augsta folijas cepure.
 • Ilze

  Ilze

  Nesaprotu no kurienes ir tik daudz cilvēku ko pārbaudīt. Latvijā nav tik daudz iedzivoju, cik esat pārbaudījuši par šo laika Covid posmu. Un tiešām vēlētos redzēt saslimušos.Jo man arī ir bērni, kuriem ir draugi un atkal draugi. Un paziņas. Bet neviens nav saslimis vai pārbaudīts. Man tas ir ļoti interesanti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!