Traģiskā autobusa avārija Igaunijā: Ceļa stāvoklis bija ļoti slikts

Komentāri

“Ceļa stāvoklis bija ļoti slikts. Ceļu klāja ļoti biezs ledus un sniega slānis,” tā, komentējot notikušo autobusa avāriju Igaunijā, pauda Igaunijas policijas pārstāvis Hanness Heinsārs.

Igaunijas policija savos komentāros par avārijas iemesliem pagaidām ir paskopa. Tikmēr uzņēmums Lux Express norāda, ka jau tagad pilnīgi droši var pateikt – autobusa vadītājs avārijā vainojams nav bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Autobuss nav pārsniedzis ātrumu, vadītājs nav bijis alkohola reibumā. Negadījums noticis uz taisna ceļa posma, tad visticamākais ir sliktie ceļa apstākļi, stiprais vējš un apledojums,” pauda Jānis Andžāns, Lux Express pārstāvis.

Jāpiebilst, ka tikmēr sociālajos tīklos kāds vīrietis vārdā Mihails, kurš apgalvo, ka bijis autobusā, saka pretējo. Viņš norāda, ka autobuss esot atpalicis no grafika par aptuveni pusstundu, tādēļ vadītājs steidzies ar ātrumu apmēram 100 kilometri stundā. Oficiāla apstiprinājuma šai versijai gan nav.

Foto

Jau ziņojām, ka autobuss, kurā bija 26 pasažieri un divi autobusa vadītāji, avarēja ap vieniem naktī uz Jehvi-Tartu šosejas Igaunijā, kad bija ceļā no Rīgas uz Sanktpēterburgu. Avārijā cieta 13 cilvēku, tostarp Latvijas pilsoņi. Viņi visi tika nogādāti slimnīcā, tomēr deviņus cietušos ārsti jau nosūtījuši mājās. Starp smagāk cietušajiem, kuri turpina ārstēties slimnīcā gan ir arī viens Latvijas pilsonis.

Video

Lasi vēl