Traģiskā autobusa avārija Igaunijā: Ceļa stāvoklis bija ļoti slikts

Komentāri

“Ceļa stāvoklis bija ļoti slikts. Ceļu klāja ļoti biezs ledus un sniega slānis,” tā, komentējot notikušo autobusa avāriju Igaunijā, pauda Igaunijas policijas pārstāvis Hanness Heinsārs.

Igaunijas policija savos komentāros par avārijas iemesliem pagaidām ir paskopa. Tikmēr uzņēmums Lux Express norāda, ka jau tagad pilnīgi droši var pateikt – autobusa vadītājs avārijā vainojams nav bijis.

“Autobuss nav pārsniedzis ātrumu, vadītājs nav bijis alkohola reibumā. Negadījums noticis uz taisna ceļa posma, tad visticamākais ir sliktie ceļa apstākļi, stiprais vējš un apledojums,” pauda Jānis Andžāns, Lux Express pārstāvis.

Jāpiebilst, ka tikmēr sociālajos tīklos kāds vīrietis vārdā Mihails, kurš apgalvo, ka bijis autobusā, saka pretējo. Viņš norāda, ka autobuss esot atpalicis no grafika par aptuveni pusstundu, tādēļ vadītājs steidzies ar ātrumu apmēram 100 kilometri stundā. Oficiāla apstiprinājuma šai versijai gan nav.

Foto

Jau ziņojām, ka autobuss, kurā bija 26 pasažieri un divi autobusa vadītāji, avarēja ap vieniem naktī uz Jehvi-Tartu šosejas Igaunijā, kad bija ceļā no Rīgas uz Sanktpēterburgu. Avārijā cieta 13 cilvēku, tostarp Latvijas pilsoņi. Viņi visi tika nogādāti slimnīcā, tomēr deviņus cietušos ārsti jau nosūtījuši mājās. Starp smagāk cietušajiem, kuri turpina ārstēties slimnīcā gan ir arī viens Latvijas pilsonis.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl