Traģēdija Saulkrastos: Policija pārmet sabiedrībai kūtrumu ziņojot par aizdomīgiem sprāgstvielu krājējiem

13 komentāri
Traģēdija Saulkrastos: Policija pārmet sabiedrībai kūtrumu ziņojot par aizdomīgiem sprāgstvielu krājējiem
Dzīvojamās mājas drupas Saulkrastu novadā dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" teritorijā, kur noticis sprādziens un nelaimē gājuši bojā pieci cilvēki. (Paula Čurkste / LETA)

Pēc traģēdijas Saulkrastos Valsts policija pastiprināti pārbaudīs visas zināmās pirotehnikas noliktavas un tirdzniecības vietas.

Likumsargi mudina iedzīvotājus arī ziņot par nelikumīgām glabātavām, jo tikai tā nelaime Saulkrastos būtu bijusi novēršama. Ņemot vērā, ka tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, policija jau šodien sākusi plašas pēkšņās pārbaudes.

Andrejs Grišins
VP GALVENĀS KRIMINĀLPOLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKS

Vēlētos tomēr arī aktīvāku sabiedrības līdzdalību, ziņot un informēt par tām vietām, kur viņiem šķiet tiek glabātas sprādzienbīstamas vielas. Ja ir kādas aizdomas, mēs noteikti pārbaudīsim. Šādā veidā glabāt pirotehniku vienkārši nav pieļaujami!

Grišins arī atgādina, ka mājās var glabāt ierobežotu apjomu pirotehnikas – līdz 80 kilogramiem. Ja to ir vairāk, sprāgstvielas jāievieto metāla skapī.

Lasi vēl

 • jap ...
  +6 +5 -1

  jap ...

  sabiedrībai pārmet kūtrumu .... un kur tad paliek pašas instances kurām vajadzētu to visu kontrolēt ??? jums visu gatavu ir jāpienes ??? paceliet savas pakaļas un nopelniet savu algu paši .....
 • s
  +5 +4 -1

  s

  Ziņosi, paldies Dievam, pārkāpumu nebūs,ziņotāju apsūdzēs par neslavas celšanu.
 • :(
  +5 +4 -1

  :(

  Nu jau nu,vai tad man tagad jāizseko kaimiņi,katrs viņu solis,ko un kā viņi glabā...policija varētu sev pārmest to ka viņi nepārbaudīja dzīvesvietu bet ne sabiedrībai tai jādara...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl