Traģēdija Liepājā: meitene, kuru notrieca draugs, patlaban cīnās par dzīvību

0 Komentāru
Traģēdija Liepājā: meitene, kuru notrieca draugs, patlaban cīnās par dzīvību
Skaties.lv aculiecinieks

Liepājā notriektā meitene smagā stāvoklī ievietota slimnīcas Reanimācijas nodaļā, kur mediķi cīnās par viņas dzīvību, portālu Skaties.lv informēja policijas pārstāvji.

Portāls Skaties.lv, pēc aculiecinieku sniegtās informācijas, jau ziņoja, ka piektdien kāds puisis Liepājā ar automobili notriecis meiteni, bet pēc tam laupījis sev dzīvību. Saskaņā ar portāla rīcībā esošo neoficiālo informāciju 1994. gadā dzimušais jaunietis ar automašīnu pagaidām nezināmu iemeslu dēļ notriecis meiteni, kas bijusi viņa draudzene. Pēc tam 1994. gadā dzimušais puisis veica pašnāvību.

Patlaban policija oficiāli apstiprinājusi informāciju, ka, vadot automašīnu BMW 330 pa Neatkarības rotas ielu virzienā no Imantas ielas uz Atmodas bulvāra pusi, pagaidām neskaidru iemeslu dēļ pirms krustojuma ar Studentu rotas ielu, šķērsojot ielu, vīrietis uzbrauca gājējai, 1992. gadā dzimušai sievietei. Pēc tam automašīna turpināja kustību, nobrauca no brauktuves un iebrauca kokā. Vadītājs aizbrauca no notikuma vietas.

Tāpat plkst. 18.40 policijā tika saņemta telefoniska informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) par to, ka kāds vīrietis Liepājā, izlecot pa logu, izdarījis pašnāvību. “Policija šos abus gadījumus sasaistīja un noskaidroja, ka Ģenerāļa Baloža ielā no kādas daudzstāvu ēkas balkona izlēkušais 1994. gadā dzimušais vīrietis ir tas pats, kurš bija iesaistīts minētajā ceļu satiksmes negadījumā. No gūtajām traumām vīrietis notikumā vietā miris,” šādu informāciju sniedz policijas pārstāvji.

Policijā par notikušo uzsākti divi kriminālprocesi, notiek izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Aculiecinieka foto:

0 Komentāru