Komentāri

Šonedēļ ir aizvadīta arī pirmā skolas gada nedēļa – kuram pirmo reizi mūžā, kad klasē vēl tiek ļauts arī nosnausties, citam – jau kārtējo reizi ceļā uz savu lielo dzīvi.

Bet “LNT Ziņu Top 10” šonedēļ devās pie tiem skolēniem, kas bija mūsu stāsta varoņi, kad sāka savas skolas gaitas pirmajā klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad viņi sākuši mācības 4. klasē, bet “LNT Ziņu Top 10” viņus izjautā par svarīgo dzīvē, mazajām gudrībiņām, skolas dzīvi un draugiem, kā arī par to, kādi ir viņu mērķi un kāpēc vispār jāmācās?

Rīgas Hanzas vidusskolas sākumskolas skolotājas Vandas Lazuhinas audzēkņus “LNT Ziņu Top 10” apciemoja, kad viņi bija pirmklasnieki, kas tikko kā sākuši ceļu augstajā zinību kalnā. Rit gads pēc gada, ko apliecina ikgadējās klases kopbildes.

Jaunais mācību gads iesācies ne tikai ar jaunu skolotāju un izremontētu klasi, kurā vēl tiek gaidīta jaunā tāfele, bet arī ar pāriešanu uz citu korpusu – pie lielajiem, kur mācās vecāko klašu audzēkņi. Jaunās pārmaiņas bērniem patīk. Tāpat kā iešana skolā, mācīšanās.

Plašāk – “LNT Ziņu Top 10” sižetā!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl