Komentāri

Šonedēļ ir aizvadīta arī pirmā skolas gada nedēļa – kuram pirmo reizi mūžā, kad klasē vēl tiek ļauts arī nosnausties, citam – jau kārtējo reizi ceļā uz savu lielo dzīvi.

Bet “LNT Ziņu Top 10” šonedēļ devās pie tiem skolēniem, kas bija mūsu stāsta varoņi, kad sāka savas skolas gaitas pirmajā klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad viņi sākuši mācības 4. klasē, bet “LNT Ziņu Top 10” viņus izjautā par svarīgo dzīvē, mazajām gudrībiņām, skolas dzīvi un draugiem, kā arī par to, kādi ir viņu mērķi un kāpēc vispār jāmācās?

Rīgas Hanzas vidusskolas sākumskolas skolotājas Vandas Lazuhinas audzēkņus “LNT Ziņu Top 10” apciemoja, kad viņi bija pirmklasnieki, kas tikko kā sākuši ceļu augstajā zinību kalnā. Rit gads pēc gada, ko apliecina ikgadējās klases kopbildes.

Jaunais mācību gads iesācies ne tikai ar jaunu skolotāju un izremontētu klasi, kurā vēl tiek gaidīta jaunā tāfele, bet arī ar pāriešanu uz citu korpusu – pie lielajiem, kur mācās vecāko klašu audzēkņi. Jaunās pārmaiņas bērniem patīk. Tāpat kā iešana skolā, mācīšanās.

Plašāk – “LNT Ziņu Top 10” sižetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl