Komentāri

Šonedēļ ir aizvadīta arī pirmā skolas gada nedēļa – kuram pirmo reizi mūžā, kad klasē vēl tiek ļauts arī nosnausties, citam – jau kārtējo reizi ceļā uz savu lielo dzīvi.

Bet “LNT Ziņu Top 10” šonedēļ devās pie tiem skolēniem, kas bija mūsu stāsta varoņi, kad sāka savas skolas gaitas pirmajā klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad viņi sākuši mācības 4. klasē, bet “LNT Ziņu Top 10” viņus izjautā par svarīgo dzīvē, mazajām gudrībiņām, skolas dzīvi un draugiem, kā arī par to, kādi ir viņu mērķi un kāpēc vispār jāmācās?

Rīgas Hanzas vidusskolas sākumskolas skolotājas Vandas Lazuhinas audzēkņus “LNT Ziņu Top 10” apciemoja, kad viņi bija pirmklasnieki, kas tikko kā sākuši ceļu augstajā zinību kalnā. Rit gads pēc gada, ko apliecina ikgadējās klases kopbildes.

Jaunais mācību gads iesācies ne tikai ar jaunu skolotāju un izremontētu klasi, kurā vēl tiek gaidīta jaunā tāfele, bet arī ar pāriešanu uz citu korpusu – pie lielajiem, kur mācās vecāko klašu audzēkņi. Jaunās pārmaiņas bērniem patīk. Tāpat kā iešana skolā, mācīšanās.

Plašāk – “LNT Ziņu Top 10” sižetā!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl