Topošajai māmiņai liek maksāt par bezmaksas palātu

18 komentāri

Kristīnes un Oskara otrajam bērniņam jānāk pasaulē Ziemassvētkos, taču valsts svētku nedēļas brīvajā pirmdienā topošā māmiņa sajutusi velkošas sāpes, un ar Neatliekamo medicīnisko palīdzību nogādāta Rīgas dzemdību namā, ar aizdomām par priekšlaicīgām dzemdībām. Šobrīd ar gaidāmo mazuli viss ir kārtībā, bet par pavadīto laiku dzemdību namā māmiņai ir vairāki jautājumi.

Topošie vecāki ir sašutuši par mediķu attieksmi dzemdību namā. ”Vai nu ņemiet maksas palātu, vai sēžat koridorā un gaidiet,” tā esot paziņojuši dzemdību nama mediķi.

Topošā māmiņa norāda, ka tajā brīdī, kad bija bail par otrā bērniņa veselību, prasītā summa samaksāta, neskatoties uz to, ka finansiālu apsvērumu dēļ ģimene to nav varējusi atļauties.

”Dzemdību palīdzība mūsu valstī, tostarp arī palāta ir bezmaksas,” komentējot konkrēto situāciju, norāda Veselības inspekcijas, veselības kvalitātes nodaļas vadītāja Valentīna Berga.

Rīgas dzemdību nama galvenā ārste noraida iespēju, ka no topošās māmiņas par palātu prasīta samaksa. ”Tas nav iespējams, jo pat tad, ja visas palātas ir aizņemtas, tad jebkurā gadījumā tiek piemērotas arī maksas palātas kā bezmaksas, ja nav citas alternatīvas, ” atzīst Rīgas dzemdību nama galvenā ārste Dace Rozenberga.

TOP komentāri

 • silk
  +2 +2 0

  silk

  Tie vecāki ne tikai trūcīgi, viņi arī mazgadīgi izskatās. Nu bet toties vaislīgi.
 • neizpratne
  +1 +1 0

  neizpratne

  Ejiet uz iestādi ar čeku un, droši vien, saņemsiet naudu atpakaļ (ja jau palāta ir bezmaksas). Kāpēc jātaisa problēma? Ja čeka nav, tad jauno māmiņu var apsūdzēt par apmelošanu...
 • like
  0 0 0

  like

  man arī bija jāmaksā.
  man pat pateica, ka vienkāršās palātas neesot brīvas, vai nu guli koridorī vai ģimenes palātā...vispār ārprāts.
  tur attieksme nav laba.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl