Top ziņas, kas pāršalca Latviju šonedēļ

Komentāri

2. Spilgtākie citāti

2/6

Top notikumi Latvijā

Foto: AFP / LETA

Foto: AFP / LETA

86 gadus vecam vīrietim liedz uzturēties Latvijā, jo viņš ir par vecu

Amerikas latvietis Georgs Ričijs dzīves nogalē nolēmis pārcelties uz dzīvi Madonas rajonā, lai sakoptu sievas senču īpašumu. Uzreiz pēc ierašanās Latvijā viņš sācis kārtot pilsonības dokumentus – izgājis virkni medicīnas pārbaužu, dabūjis apstiprinājumu, ka viņš iepriekš nav sodīts, utt. Taču par spīti tam, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde liegusi viņam uzturēšanos Latvijā. Tomēr beigu beigās, pateicoties saceltajai jezgai, situācija ir atrisinājusies ar laimīgām beigām.

Praids tuvojas – atklāti Latvijas spilgtākie homofobi

Straujiem soļiem pietuvojies Eiropraida noslēguma gājiens, kas jau šo sestdien notiks Vērmanes dārzā. Šis notikums izraisījis plašu rezonansi un “šūmēšanos” sabiedrībā. Kamēr citviet gaismā regulāri tiek celti Latvijas populārākie geji, portāls Skaties.lv nolēma aplūkot, kas tad ir Latvijas lielākie homofobi – cilvēki, kurus pārņem uzmācīgas iracionālas bailes no homoseksuāliem cilvēkiem.

Jaunievēlētais prezidents svin dzimšanas dienu

Pirmdien, 15. jūnijā, 49. dzimšanas dienu svinēja jaunievēlētais Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Portāls Skaties.lv apkopoja spilgtākos brīžus no Vējoņa gaitām.

2. Spilgtākie citāti

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl