Top jauns diasporas likums, kas praktiski palīdzēšot reemigrantiem

Ārlietu ministrijā (ĀM), kas uz ārzemēm emigrējušo tautiešu motivēšanu atgriezties atpakaļ Latvijā nosaukusi par vienu no savām prioritātēm, top jauns likums par diasporu. Tas paredzēšot arī praktisku palīdzību reemigrantiem.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Ārprāts

  Ārprāts

  Kamēr latvijā rēķinās plusus un cik naudas iegūs no katra ārzemēs strādājošā ja viņš atgriezīsies tikmēr neviens nebrauks atpakaļ labāk būtu devuši nodokļu atvieglojumus tiem uzņēmumiem kuri pieņem darbā latviešus kas atgriežas, maziniet nodokļus vismaz līdz eiropas līmenim. paaugstinot minimālās algas lai ir vienādas ar reālo iztikas minimumu nevis rēķināt pēc tā kas bija 1992 gada. Konkurences padomei iedot salīdzināt cenas starp pārtikas precēm un iedzivotaju algam anglijā, vācijā un latvijā ( latvijā ir nedaudz dārgākas neatliekamās preces nnekā visā pārējā eiropā un algas ir vienas no mazākajiem visā eiropā. Degvielas cena ar jau ir dārgāk nekā lielākajā daļā eiropas. ( dārgāk ir tikai Montecarlo (70%iedzīvotāji miljonari) Šveicē Norvēģijā,Somijā un Zviedrijā parejas ir vienadi ar Latviju vai lētāk. Latvijā vienigais kas ir letaks ir dzīvokļu īre jo dzīvokļi neadbilst eiropas standartiem un ja tiem pacels cenas tad nu visi aizbrauks prom un paliks latvijā tikai tie kas nopirka nekustamos ipasumus un kreditus ir izmaksājuši vai arī ir saņēmusi mantojumā nu un protams visi ministri ar prezidentiem jo viņiem vis ira zajebis un neredz ka tauta nespēj nomaksāt visu jo no algas tiek noplēsti nodokli kas aiziet deputatu un viņu ģimeņu uzturēšanai a pats nodokļu maksātājs drīkst nomirt no bada bet ja uzprasi palīdzību valstij tad bērnus sola atņemt. Vot tādēļ ar cilvēki brauc prom un neatgriežas. Nemeklējiet kur nodokļus pielikt bet meklējiet kur samazināt un veidojot iedzīvotājiem draudzīgu valsti. Un pazīstamie tūristi no vācijas kas ir bijuši latvijā saka ka vairs nebrauks jo ir viena no dārgākajām valstīm un neredz jēgu uz turieni vairs braukt.
 • Skeptiska

  Skeptiska

  Redz vēl domā cik izdevīgi no viņiem mūsu valstij. Mērkaķi.
 • Ervins Fon Braunfelds
 • Ilona Kalniņa

  Ilona Kalniņa

  Ko tik atkal neizdomā...nu radoša mūsu valdība.😁
 • Malvīne Briede
 • Ineta
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Vajag vēl likumu kas aizliedz izbraukt no valsts ja dodas uz ārvalstīm uz pastāvīgu dzīvi. :D
 • Iveta Kravale
 • Armands Putnins
 • Skeptiķe

  Skeptiķe

  Labāk domājiet kā motivēt palikt dzīvot Latvijā vēl neaizbraukušos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!