Top gardie eklēri! Kura no cepējām uzvarēs šajā ”Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājumā”?

0 Komentāru

Pagājušajā nedēļā iepazīstinājām jūs ar nākamo recepti ”Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājumā” – tie ir varen gardie eklēri ar šokolādes glazūru. Pašai Annai Pannai tie, protams, izdevās nevainojami, bet kā veiksies šīs sērijas izaicinājuma dalībniecēm – Ievai Orleanei un Zitai Āboliņai?

Noteikumi izaicinājumam paliek tie paši – dāmas vienu reizi noskatās Annas receptes video un mēģina atkārtot jau redzēto pēc iespējas precīzāk – tā, lai arī viņu eklēri būtu tikpat izcili. Gatavošanas gaitā katra drīkst uzdot Annai vienu jautājumu, kas varētu izglābt kādā piņķerīgā situācijā, bet, vai viņas to izmantos, laiks rādīs! Atgādināsim, ka abām cepējām šī būs pirmā reizi, kad viņu izpildījumā taps tieši eklēri, lai gan kūku cepšanā ir bagāta un veiksmīga pieredze.

Ieva un Zita noskatās recepti, apsien priekšautus un ķeras pie darba. Sākums izskatās diezgan viegls un daudzsološs, bet drīz vien dāmas secina, ka ne vienai, ne otrai eklēru mīkla nesanāk tāda, kāda tā bijusi Annai. Vai šis būs brīdis, kad tiks uzdots glābējjautājums Annai pašai? Nekā nebija! Dāmas par to pat nedomā un darbojas tālāk. Lai gan abas ir konkurentes, Zita neskopojas ar kādu padomu Ievai, kura nedaudz apmulst un aizmirst, kā īsti jāsagatavo konditorejas rīki darbam. Lai gan rokas dreb, bet maigi un ar mīlestību uz pannas tiek ”izspiesti” pirmie eklēri. Tomēr Zitu māc bažas, vai tas, ko dara Ieva, atbilst norādēm video receptē. Ieva gan atzīst, ka viņai ar acu mēr nav īsti labi, bet nav arī tā, ka tas viņu sevišķi uztrauktu. Ievas eklēri ir garie, slaidie, bet Zita veido mazos apaļos. Kad eklēri iešauti krāsnī, jāķeras klāt pie pildījuma gatavošanas. Arī te šis tas tomēr atšķiras – Ievas katliņā nenotiek gluži tas, ko viņa gaidījusi, bet Zitas krēms kāpj laukā no katla. Neskatoties uz to, abām tomēr izdodas tikt pie garda pildījuma, turklāt dāmas neliedz viena otrai pagaršot, kā katrai sanācis.

Tikmēr krāsnī jau apbrūnējuši topošie eklēri, un nu tie ”jāpabaro” ar gardo pildījumu. Zita ir gatava Ievai palīdzēt, bet viņa tomēr izlemj, ka šoreiz tiks galā pati, kā nekā, šis taču ir konkurss! Pēc brīža eklēri ir sapildīti un apklāti ar šokolādes glazūru. Rotāšanai katra izvēlas savas krāsas cukura pērlītes, lai eklēri izskatītos saposušies svētku galdam. Un nu var saukt arī Annu Pannu!

Un ko par veikumu saka pati Anna? Izrādās, abu cepēju eklēri izdevušies vienlīdz gardi, taču uzvarētāju izšķīrusi tikai viena maza nianse. Kāda tā bija – noskaties video!

Neskatoties uz iznākumu, abas dāmas mājās dodas apmierinātas – mērķis pierādīt sevi izpildīts un saņemtas arī brīnišķīgas balvas. Uz tikšanos nākamnedēļ ”Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājuma” nākamajā sērijā!

0 Komentāru