1 komentārs

Sestdien, 9. septembrī, Latvijā tiek atzīmēta bērnu rehabilitācijas diena. Tās mērķis ir iedrošināt bērnus ar kustību traucējumiem iekļauties sabiedrībā, un viņu galvenais iedvesmotājs ir mūsu titulētais paralimpietis Aigars Apinis.

Viņš atzīst, ka pats vairāk kā jebkurš cits zina, cik grūti ir parādīties cilvēkos, tādēļ bērniem nepieciešams iedrošinājums. Turpmāk šādu dienu varētu atzīmēt katru gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Titulētais paralimpietis Aigars Apinis stāsta, ka nav viegli spert pirmo soli un parādīties sabiedrībā, kur daudzi izliekas, ka cilvēku ar kustību traucējumiem nemaz nav. Sestdien viņš ieradās, lai iedvesmotu bērnus.

Jāpiebilst, ka sabiedrība pret šādiem bērniem nav vienaldzīga. Piemēram, pēdējā pusgada laikā vien bērniem ar kustību traucējumiem saziedoti gandrīz 100 tūkstoši eiro, kas vairāk nekā simts bērniem ļauj apmeklēt ārstēšanas kursus. Turpmāk Latvijā katru gadu Bērnu rehabilitācijas diena tiks svinēta 9. septembrī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl