1 komentārs

Sestdien, 9. septembrī, Latvijā tiek atzīmēta bērnu rehabilitācijas diena. Tās mērķis ir iedrošināt bērnus ar kustību traucējumiem iekļauties sabiedrībā, un viņu galvenais iedvesmotājs ir mūsu titulētais paralimpietis Aigars Apinis.

Viņš atzīst, ka pats vairāk kā jebkurš cits zina, cik grūti ir parādīties cilvēkos, tādēļ bērniem nepieciešams iedrošinājums. Turpmāk šādu dienu varētu atzīmēt katru gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Titulētais paralimpietis Aigars Apinis stāsta, ka nav viegli spert pirmo soli un parādīties sabiedrībā, kur daudzi izliekas, ka cilvēku ar kustību traucējumiem nemaz nav. Sestdien viņš ieradās, lai iedvesmotu bērnus.

Jāpiebilst, ka sabiedrība pret šādiem bērniem nav vienaldzīga. Piemēram, pēdējā pusgada laikā vien bērniem ar kustību traucējumiem saziedoti gandrīz 100 tūkstoši eiro, kas vairāk nekā simts bērniem ļauj apmeklēt ārstēšanas kursus. Turpmāk Latvijā katru gadu Bērnu rehabilitācijas diena tiks svinēta 9. septembrī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl