Tirgotāju asociācija: Specializētie un pārtikas veikali spēj strādāt vienlīdz droši, tāpēc tiem visiem jāļauj strādāt

2 komentāri
Tirgotāju asociācija: Specializētie un pārtikas veikali spēj strādāt vienlīdz droši, tāpēc tiem visiem jāļauj strādāt
Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs (Foto: LETA)

Patlaban visi tirgotāji spēj strādāt droši, specializētie veikali strādā tikpat droši kā pārtikas, tāpēc tiem visiem jāļauj klātienes tirdzniecība, pēc tikšanās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu (JKP) informēja Latvijas Tirgotāju asociācijā (LTA).

Sarunas gaitā LTA prezidents Henriks Danusēvičs ar tieslietu ministru Jāni Bordānu pārrunāja uzņēmumu tiesiskos aizsardzības jautājumi, kuros LTA atbalsta ministra izteikto priekšlikumu pagarināt apturēto vai daļēji apturēto uzņēmuma aizsardzību pret kreditoru prasībām maksātnespējas ierosināšanai. Kā informēja LTA, tieslietu ministrs tikšanās laikā pauda atbalstu Danusēviča priekšlikumam saglabāt šo aizsardzības principu trīs mēnešus pēc uzņēmējdarbības atsākšanas, lai uzņēmējiem tiktu dota iespēja uzkrāt līdzekļus saistību izpildei.

LTA lūdza ministra Jāņa Bordāna atbalstu, lai atsāktu, kā norāda asociācijā, godīgu konkurenci tirdzniecībā, vienādojot mazo un lielo uzņēmumu iespējas strādāt tiešsaistē.

Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs

“Šobrīd visi tirgotāji spēj strādāt droši, specializētie veikali strādā tikpat droši kā pārtikas. Savukārt to atgriešana pie dzīvības nodrošinātu ērtāku ikdienas dzīvi valsts iedzīvotājiem un iespēju izdzīvot mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, vietējiem investoriem.”

Danusēvičs izteica cerību, ka Jaunā konservatīvā partija ar jau apstiprināto TB/LNNK un cerams citu valdības partiju atbalstu pēc iespējas drīzākā laikā un vēlams no nākamās nedēļas atrisinās tiesības strādāt drošas tirdzniecības apstākļos specializētajiem veikaliem, un otrajā etapā, kā asociācija cer februāra pēdējās dienās, atvērs ēdināšanas un skaistumkopšanas uzņēmumus.

Lasi vēl:

2 komentāri