1 komentārs
Tirgotāji pārdod Latvijas karogus ar nepareizām izmēru proporcijām
Ieva Lūka / LETA

Suvenīri un atribūtika valsts karoga krāsās kļuvuši par ļoti pieprasītu preci, taču, kā novērojis kāds iedzīvotājs, ne visi tirgotāji ievērojot Latvijas karoga garuma, platuma un krāsu proporcijas. 

Kā vēsta “900 sekundes”, pirms valsts svētkiem strauji pieaudzis pieprasījums pēc Latvijas karogiem un suvenīriem karoga krāsās.

“900 sekunžu” aptaujātie karogu ražotāji un tirgotāji saka, ka ik gadu tas palielinās vidēji par 10-15% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Pērk ne tikai karogus, lentītes karoga krāsās vai piespraudes, bet arī citus suvenīrus.

Kāds iedzīvotājs savā “Facebook” ierakstā vērsis uzmanību uz to, ka ne visi tirgotāji ievēro Latvijas karoga platuma un garuma proporcijas.

Kā paredz Latvijas valsts karoga likums, Latvijas valsts karogs ir karmīnsarkans ar baltu horizontālu svītru. Karoga sarkanbaltsarkano svītru attiecība ir 2:1:2, bet platuma un garuma attiecība ir 1:2.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl