Tīreļu mežā izraudzīs Rīgas Ziemassvētku egles

Komentāri
Tīreļu mežā izraudzīs Rīgas Ziemassvētku egles
Foto: LETA

Tīreļu mežniecībā pirmdien tiks izraudzītas Rīgas Ziemassvētku egles.

Mežā tiks izvēlētas divas Ziemassvētku egles, no kurām vienu novietos Doma laukumā, bet otra greznos 11. novembra krastmalu pie Akmens tilta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tradīcija, ka Rīgas Ziemassvētku egles izraugās īpašā pasākumā, aizsākās 2001. gadā. Iepriekšējos gados pasākumā piedalījušās folkloras kopas, jauniešu koris Kamēr…, Bērnu slimnīcas pārstāvji un citi. Šogad pasākumā piedalīsies stepa deju grupa Soul Tap un Latvijā pazīstamais vokālo perkusiju meistars Guncha Beatbox.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl