Tirdzniecības centrā “Olimpia” aprīlī tiks atvērts ģimenes atrakciju parks

0 Komentāru
Tirdzniecības centrā “Olimpia” aprīlī tiks atvērts ģimenes atrakciju parks
Atrakciju parks Lietuvā. (PUBLICITĀTES FOTO)

Tirdzniecības centrā “Olimpia” aprīļa sākumā, cerot uz Covid-19 izplatības ievērojamu samazināšanos, plānots atvērt ģimenes izklaides un atrakciju parku “Adventica”, kurā būs pieejamas izklaides bērniem un arī viņu vecākiem, informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

Vairāk nekā 2000 kvadrātmetru lielajā parkā plānotas deviņas tematiskās izklaides zonas, telpas dzimšanas dienu svinībām, bērnu elektrokartingi un vecāku atpūtas zona. Tirdzniecības centra atjaunoto augšējo stāvu plānots pabeigt pēc Lieldienām.

“Adventica” atrakciju parka patrons un tētis Kristaps

“Ar nepacietību gaidām laiku, kad atkal varēsim droši pulcēties un baudīt izklaides viens otra lokā. Atrakciju parks “Adventica” par savu mājvietu Latvijā ir izraudzījis tirdzniecība centru “Olimpia”, jo esam atraduši kopīgu valodu caur atpūtas, izklaides un aktīvā dzīvesveida mīlestību. (..) “Adventica” ir izveidojuši aktīva dzīvesveida un piedzīvojumu mīloši profesionāļi, kuri ar savu auditoriju sazinās caur kolektīvo segvārdu.”

“Lai gan šobrīd vēl notiek atrakciju parka celtniecība, taču varam atklāt, ka piedāvājums liks jebkura bērna sirdij pukstēt straujāk. Mums ir būtiski, lai izklaides mūsu parkā būt arī drošas, kamdēļ ierīkojam jaudīgu gaisa apmaiņas sistēmu, nodrošinot telpas ar 16’000 svaiga gaisa kubikmetriem katru stundu,” uzsver Kristaps.

Tirdzniecības centra “Olimpia” otrajā stāvā tiks nodrošinātas izklaides bērniem 170 atrakcijās, tai skaitā, ar interaktīvām spēļu sienām, tematiskajām rotaļu zonām, velo sacensībām, muzikālajām sienām un piepūšamajām atrakcijām.Gados jaunākajiem bērniem būs pieejama īpaša zīdaiņu zona. Atsevišķi 100 kvadrātmetri no parka būs atvēlēti pasākumiem ,tiklīdz valstī atkal būs atļauta pulcēšanās. Bērnu vecāki varēs atvilkt elpu īpaši viņiem labiekārtotā zonā, kamēr viņu atvases droši rotaļājas.

“Adventica” ir telpu atrakciju parks visai ģimenei, kuru aprīlī plānots atvērt Latvijā tirdzniecības centrā “Olimpia”. Atrakciju parks līdz šim jau ir uzkrājis pieredzi un labo praksi, darbojoties Viļņas tirdzniecības centrā “Ozas” kopš 2020.gada.

“Olimpia” ir 25 000 kvadrātmetrus plašs iepirkšanās centrs Ķīpsalā. Tā lielākie veikali ir “Rimi” hipermārkets, pirmais “Sports Direct” veikals Rīgā un populārais sporta klubs “MyFitness”. Kopš 2020.gada novembra “Olimpia” īpašnieks ir “Grinvest”. Patlaban notiek gatavošanās centra atkal atklāšanai 2021.gada pavasarī.

0 Komentāru