4 komentāri

Bēgļu pabalsts Latvijā ir lielāks nekā minimālā pensija vai māmiņu pabalsts, taču Labklājības ministrija apņēmusies ierobežot šā pabalsta saņemšanas laiku, lai uz bēgļiem ātrāk attiektos tādi paši nosacījumi kā vietējiem. Tā intervijā 900 Sekundēm atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pēdējā laikā sociālos tīklus apceļojusi fotogrāfija, uz kuras norādīts, ka uzņemamais bēglis saņem lielāku atbalstu no valsts nekā daudzbērnu ģimenes vai pensionāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot šo situāciju, Augulis atzīst, ka aptuvenos skaitļos bēgļu pabalsts patiešām ir lielāks nekā minimālā pensija vai vecāku pabalsts. Labklājības ministrs piebilst, ka salīdzinājumā ar bēgļu pabalstu, pensijas tiek maksātas visu mūžu.

Labklājības ministrijas uzstādījums ir ierobežot bēgļu pabalstu laika posmā no 9 līdz 12 mēnešiem, pēc kuriem uz viņiem attieksies tādi paši nosacījumi un iespējas, kādas ir visiem pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.

Kā norāda Augulis, bēgļu pabalsta adekvātumu vērtēs darba grupa, un tās secinājumi tiks publiskoti 30. septembrī.

Skaties video:

TOP komentāri

 • ome
  +2 +2 0

  ome

  bet pensionārs visu mūžu ir strādājis Latvijā, turpretī bēglis - nevienu dienu...
 • sane
 • GV
  0 0 0

  GV

  Šis deģenerāts ir piemirsis, ka pensijas cilvēki ir sakrājuši paši ar darbu, ne jau šā kropļa apdāvināti. Tāpēc zemcilvēka šļupsti ir vienkārši nožēlojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl