4 komentāri

Bēgļu pabalsts Latvijā ir lielāks nekā minimālā pensija vai māmiņu pabalsts, taču Labklājības ministrija apņēmusies ierobežot šā pabalsta saņemšanas laiku, lai uz bēgļiem ātrāk attiektos tādi paši nosacījumi kā vietējiem. Tā intervijā 900 Sekundēm atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pēdējā laikā sociālos tīklus apceļojusi fotogrāfija, uz kuras norādīts, ka uzņemamais bēglis saņem lielāku atbalstu no valsts nekā daudzbērnu ģimenes vai pensionāri.

Komentējot šo situāciju, Augulis atzīst, ka aptuvenos skaitļos bēgļu pabalsts patiešām ir lielāks nekā minimālā pensija vai vecāku pabalsts. Labklājības ministrs piebilst, ka salīdzinājumā ar bēgļu pabalstu, pensijas tiek maksātas visu mūžu.

Labklājības ministrijas uzstādījums ir ierobežot bēgļu pabalstu laika posmā no 9 līdz 12 mēnešiem, pēc kuriem uz viņiem attieksies tādi paši nosacījumi un iespējas, kādas ir visiem pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.

Kā norāda Augulis, bēgļu pabalsta adekvātumu vērtēs darba grupa, un tās secinājumi tiks publiskoti 30. septembrī.

Skaties video:

TOP komentāri

 • ome
  +2 +2 0

  ome

  bet pensionārs visu mūžu ir strādājis Latvijā, turpretī bēglis - nevienu dienu...
 • sane
 • GV
  0 0 0

  GV

  Šis deģenerāts ir piemirsis, ka pensijas cilvēki ir sakrājuši paši ar darbu, ne jau šā kropļa apdāvināti. Tāpēc zemcilvēka šļupsti ir vienkārši nožēlojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl