1 komentārs
Tikko izremontētais Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas krustojums pat nelielu lietavu laikā var applūst

Tikko izremontētais Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas krustojums pat nelielu lietavu laikā var applūst, jo vēl nav izskaloti ūdens pieņēmēji, skaidro Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Nesen sociālajos tīklos iedzīvotāji pauduši bažas par to, ka tikko izremontētajā Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas krustojumā pat pēc salīdzinoši nelieliem nokrišņiem ielās veidojas milzu peļķes, un tās applūst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Departamenta pārstāve skaidro, ka pirms ieliek bruģi, apakšā tiek uzklāta grants kārta, kā rezultātā smilšu graudiņi un akmentiņi var aizsērēt ūdens pieņēmējus. Līdz ar to šādas situācijas var atkārtoties vairākos atjaunotajos ceļa posmos.

Ūdens pieņēmēju attīrīšanu paredzēts veikt tuvāko nedēļu laikā, un to veiks remontdarbus īstenojusī būvfirma. Šāda prakse gan neesot nekas neparasts, jo Kr. Valdemāra iela vēl neesot nodota ekspluatācijā.

Ielu nodošana ekspluatācijā esot ilgstošs process. Sākotnēji būvnieki iesniedz pieteikumu, ka ir pabeiguši visus paredzētos remontdarbus, pēc kā departamenta pārstāvji ar ekspertiem dodas pārbaudīt darba kvalitāti. Ja tiek atklātas nepilnības – būvniekiem dod laiku tās novērst.

“Pēc defektu novēršanas notiek atkārtota pārbaude, un, ja paveiktais tiek atzīst par labu esam – tikai tad tiek saukta komisija, kas ielu pieņem ekspluatācijā,” skaidro departamenta pārstāve.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl