Komentāri
Tik mīlīgam suņukam kā Tuta nebūtu jādzīvo patversmē… Palīdzēsim viņai atrast mājas!
Foto: Facebook / Labās mājas

Dzīvnieku patversmē Labās mājas nokļuvusi suņu meitene vārdā Tuta, kura cer nonākt pie gādīgiem saimniekiem.

Vidējā auguma plušķainīte, kura dzimusi ap 2010. gadu, lūko pēc mājām, kurās suns ir draugs un acuraugs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuta piederīga tiem rējējiem, kuri ar visu savu būtību un uzvedību komunicē ar cilvēku. Piemēram, ja ko negribēs darīt, tad smieklīgi izrādīs savu protestu, ieslēpjot galvu starp ķepām, ja gribēs spēlēties, ņems saimnieku aiz stērbeles un vedinās aušoties, ja vēlēsies palaiskoties, tad paņems savu ēdambļodiņu zobos, ieliks savā guļvietā, ērti iekārtosies un guļus ēdīs. Vienvārdsakot – Tuta ir aktrise!

Foto

Suņu meitene ir ļoti kārtīga un adoptējama saimniekiem, kuriem suns ir ikdienas līdzgaitnieks, kā arī tiek laists arī iekštelpās. Ja vēlies Tutu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi Labās mājas pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00. Jāņem vērā, ka pirmdienās patversme apmeklētājiem ir slēgta.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl