Komentāri

Priecīga vēsts no sociālo aptauju veicējiem – izrādās, par spīti valdības savstarpējiem kašķiem, gaidāmajai bēgļu uzņemšanai un vēl šādām tādām nedienām, tik apmierināti ar dzīvi kā šobrīd Latvijas iedzīvotāji nav bijuši kopš 2005. gada.

Aptaujas dalībniekiem lūgts desmit ballu skalā atbildēt uz jautājumu: “Cik apmierināts vai neapmierināts jūs esat ar savu pašreizējo dzīvi kopumā?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pētījumu centra SKDS datiem kopējā apmierinātība ar dzīvi Latvijā šogad sasniegusi atzīmi 6,73, un tas ir augstākais vērtējums desmit gadu laikā. Savukārt zemākais vērtējums bija krīzes laikā, 2009. gadā, kad indekss nokrita līdz atzīmei 5,5.

Latvijas ģimenes dod patvērumu bērniem no Ukrainas:

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl