Komentāri

Vadošā starptautiskā aktīvu pārvaldīšanas kompānija “Providence Equity Partners” aicina pieslēgties tiešraidē preses konferencei, kas veltīta sekmīgai mediju grupas “MTG” Baltijas biznesa iegādei, par ko tika paziņots šā gada martā. 

Preses konferences laikā žurnālisti tiks iepazīstināti arī ar iegādāto uzņēmumu grupas jauno zīmolu.

Mediju pārstāvji, kuri pasākumu vēros tiešraidē, aicināti uzdot jautājumus runātājiem, rakstot tos uz e-pastu: announcement181017@inbox.lv. Uz jautājumiem centīsimies atbildēt preses konferences jautājumu un atbilžu sesijā vai arī pēc preses konferences, sniedzot atbildes rakstveidā e-pastā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl