LNT uzsāk iniciatīvu #SvešuBērnuNav

0 Komentāru

Piektdien, 1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, kanāls LNT aizsāk iniciatīvu #SvešuBērnuNav. No plkst. 11 portālā Skaties.lv tiešraidē seko līdzi LNT iniciatīvas #SvešuBērnuNav atklāšanas pasākumam.

Iniciatīvas ietvaros kanālā LNT aktualizēs bērnu drošības jautājumus, kā arī mudinās sabiedrību aktīvi iesaistīties situācijās, kad tiek apdraudēta bērna drošība vai dzīvība.

Pasākumā piedalīsies Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Ploka, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas traumatologs – ortopēds dr. Jānis Upenieks un “All Media Baltics” vadītāja Latvijā, AS “LNT” valdes priekšsēdētāja Baiba Zūzena.

”Nav svešu bēdu, tāpat kā nav svešu nelaimju, ja vien mēs gribam dzīvot civilizētā un pilsoniski atbildīgā sabiedrībā,” Karina Ploka, Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre.

BKUS virsārste Renāte Snipe: ”Nav tā, ka cieš tikai citi. Nav tā, ka labas domas vai ”ar mani tā bērnībā nenotika” varētu pasargāt bērnus no traumām. Ikviens vecāks, ar kuru runājam slimnīcā pēc tam, kad bērns guvis traumu, atzīst, ka nav iedomājies, ka trauma var notikt tieši ar viņa bērnu.”

0 Komentāru