10 komentāri

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) ir jālikvidē vai jāreorganizē – tā intervijā “900 sekundēm” atzinis tiesībsargs Juris Jansons.

Tiesībsargs atzina, ka ir kritiski noskaņots pret VBTAI darbu. Pēc viņa domām, tikai viena tā struktūra veic izcilu darbu un tas esot Krīzes centrs.

Viņš vērsa uzmanību uz to, ka VBTAI tika izveidota 1998. gadā, lai uzraudzītu Bērnu tiesību aizsardzības likuma prasību ievērošanu, tomēr Tiesībsarga biroja un žurnālistu pētījumi šajā jomā atklāj lielas problēmas.

“Sistēma sagrauj šo bērnu likteņus, un tā nedarbojas tā, kā tas ir ierakstīts likumā, un es varu teikt, ka šī institūcija nav izpildījusi to, kas tai jāpaveic. Līdz ar to tā ir vai nu likvidējama, reorganizējama, vai pievienojama kādai drošības iestādei,” uzskata Jansons.

Intervija ar Juri Jansonu

TOP komentāri

 • Aŗija Bluma
  +14 +13 -1

  Aŗija Bluma

  Piekrītu pilnībā! Un cik daudz naudiņas ietaupītos??? Viss tur tas ierēdņu bars saņem labas algas......bet ko dara? Inspekcijas, bāriņtiesas, sociālie darbinieki, ministrijas u.t.t.....milzīgais birokrātu aparāts, kuru uztur nodokļu maksātāji!!!!!!!!!!! Pretīgi domāt! Es vakar lai pārbaudīti sirdi, biju uz Ehogrammu, par kuru man bija jāmaksā 40 eur......bet esmu nodokļu maksātājs, tikai nezinu, kur paliek mani nodokļi, ka visi medicīniskie pakalpojumi ir par maksu?????
 • Ксюша Оксана
  +7 +7 0

  Ксюша Оксана

  Bērnu tiesību aizsardzības centrs būtu jālikvidē, jo es no savas pieredzes zinu, ka viņi sagrauj bērnu likteņus!
 • 00

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl