Tiesībsargs: Autotrašu troksnis kaitē cilvēkiem

1 komentārs

Palielinot trokšņu līmeni autotrasēs, valdība pasliktinājusi cilvēku dzīves kvalitāti. Tāds ir tiesībsarga atzinums.

Pārbaudes laikā secināts, ka pēc Vides aizsardzības un reģionālas ministrijas ierosinājuma pērn pieņemtie grozījumi noteikumos, izstrādāti un atbalstīti bez izvērtējuma, kā tas ietekmēs cilvēku tiesības uz labu vidi un veselību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie pārkāpj Satversmi un Labas pārvaldības likumu. Pārbaudes ietvaros tika veiktas iedzīvotāju aptaujas. 79% cilvēku, kas dzīvo netālu no Biķernieku trases, uzskata, ka tās troksnis kaitē veselībai.

Savukārt pret Kandavas trasi izteicās 25% aptaujāto. Atzinums tiks nodots premjeram Mārim Kučinskim, kurš sola apspriest šo situāciju ar Satiksmes ministriju un trases apsaimniekotāju Ceļu satiksmes drošības direkciju.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl