4 komentāri

Ja cilvēki nespēj samaksāt nodokli par savu vienīgo mājokli, tā ir uzskatāma par nacionalizāciju – tā sarunā ar “900 sekundēm” norādīja tiesībsargs Juris Jansons.

Pēc tiesībsarga ieskatiem augstais nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) pilnīgi noteikti ir cilvēktiesību pārkāpums un to var dēvēt par mūsdienu nacionalizāciju. Ja ir tik greiza nodokļu politika, tad pilnīgi skaidrs, ka visā valsts pārvaldē kaut kas nav kārtībā, pauda Jansons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš norādīja, ka iepriekš izskanējušo priekšlikumu par nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam vērtē pozitīvi. Risinājumi un kā tie ietekmēs cilvēku dzīves, ir jārod un jādara zināmi sabiedrībai jau tuvākajā laikā.

Tāpat tiesībsargs vērsa uzmanību uz to, ka lielākā daļa pašvaldību nespēj identificēt cilvēktirdzniecības problēmu. Vēl Jansons norādīja, ka ir pašvaldības, kas cietsirdīgi manipulē ar tiesībām uz attīstību, minot pirmsskolas izglītības iespējas un izmaksas.

Video

TOP komentāri

 • Tētuks
  +2 +2 0

  Tētuks

  Būs vairāk bomžu un tiesu izpildītāji bagātāki un deputātiem arī šis tas atleks,varbūt pat kāda laba mājele.
 • es
  +1 +1 0

  es

  Valdība sagaidīs kad ielās izies nevis 300 , bet 300.ooo cilvēku , bet tad būs pavisam kas cits, nevar pieļaut to ka tiek pārkāptas elementārās tiesības, bet kur ''nemt naudu tēriņiem valdība domājiet, ja neprotat dmisija nāks tie ,kas to prot darīt....
 • nekas
  +1 +1 0

  nekas

  Izskatās ka uz to jau iet,noņems īpašumus likumīgi,saimnieki aizbrauks nekurienē,nebūs jāizsūta,jātērējas…!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl