Tiesāšanās Zolitūdes traģēdijas lietā var ilgt gadiem

Komentāri

LNT Ziņu un TOP 10 raidījumā, kas veltīts Zolitūdes traģēdijai un tās izmeklēšanai, plašas diskusijas izraisīja jautājums, vai un kad sagaidāmi izmeklēšanas rezultāti.

Sabiedrībai un it īpaši traģēdijā iesaistītajiem, vērojot izmeklēšanas gaitu, arvien vairāk rodas sajūta, ka vainīga būs skrūve. Un arī eksprezidente norādījusi uz informācijas trūkumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga:
Sabiedrības secinājumi ir tādi, ka tā vēlētos tiešām redzēt no atbildīgām personām un no izmeklētājiem pietiekami ašu rīcību. Kamēr tas viss paliek neskaidrībā un tie slēdzieni nav nākuši, es nerunāju par tiesas spriedumiem un tiesāšanos, kas iet gadiem ilgi, bet par ekspertu slēdzieniem un secinājumiem – tikai uz to pamata sabiedrība var reaģēt, citādi mēs varam tikai minēt.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis norādīja, ka izmeklēšana ir noslēguma fāzē un jau drīzumā tiks paziņoti tās rezultāti. Viņš arī izteica cerību, ka pēc izmeklēšanas beigām lieta nepazudīs ilgstošā tiesvedībā.

Raidījuma dalībniece Ināra Šteinerte norādīja, ka diemžēl Latvijas tiesu sistēma pieļauj situāciju, ka tiesāšanās Zolitūdes traģēdijas lietā varētu ilgt gadiem, jo iesaistītās puses varētu būt daudz. ”Jo ilgāk notiks gan izmeklēšana, gan tiesāšanās, jo lieta vairāk zaudēs savu aktualitāti,” norādīja Šteinerte.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl