Tiesa Zolitūdes traģēdijas lietā noraida lūgumu apķīlāt Maxima mantu

Komentāri

Lielveikalu tīkla Maxima manta paliek neapķīlāta – šādi tika lemts slēgtā tiesas sēdē Zolitūdes traģēdijas lietā.

Prasītāji lūdza apķīlāt veikalu tīkla kustamo mantu viena miljona eiro apmērā. Tas nozīmē, ka manta tikai daļēji apķīlāta pārējiem atbildētājiem – uzņēmumiem Homburg un Tineo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Jau vēstīts, ka Homburg Zolitude piederēja sabrukušā Maxima veikala jumta virsējā daļa, pazemes autostāvvieta un blakus uzbūvētais daudzdzīvokļu nams. Tirdzniecības platību īpašnieks ir Tineo, kas savukārt ēku iznomāja mazumtirgotājam Maxima Latvija. Pret šiem trim cietušie turpina uzturēt prasību.

Lielveikalu tīkls Maxima aizvien atrodas starp mazumtirgotāju līderiem – pērn uzņēmuma apgrozījums bija 674,354 miljoni eiro.

Video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl