1 komentārs

Pēc vairāku stundu spriešanas slēgtā zālē Rīgas Apgabaltiesa lēma paturēt apcietinājumā skandalozo maksātnespējas administratoru trijotni – Māri Sprūdu, Ilmāru Krūmu un Nauri Durevski.

Viņi tiesā tika ievesti pa aizmugures ieeju, un pārstāvji bija ļoti nerunīgi. Tomēr pēc tiesas nelielu komentāru piekrita sniegt viens no tiesnešiem, kas šādās lietās ir ļoti rets gadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Guntars Kveska
tiesnesis

Nupat ir pieņemts lēmums noraidīt Krūma aizstāvju sūdzību par Latgales priekšpilsētas tiesas lēmumu, ar kuru viņš apcietināts. Es piekrītu visam, kas rakstīts Latgales priekšpilsētas tiesas lēmumā. Sīkākus komentārus nevaru sniegt, ņemot vērā, ka šādas prasības skatītas slēgtā tiesas režīmā.

Sprūds, Krūms un Durevskis apcietinājumā atrodas kopš 9. jūnija. Sprūdam un Krūmam tiek inkriminēta izspiešana grupā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšana “Trasta komercbankas” lietā, savukārt Durevskis kādā citā lietā apsūdzēts par kukuļa izspiešanas mēģinājumu.

TOP komentāri

  • Arnis Vilemsons
    0 0 0

    Arnis Vilemsons

    Kā " Mērnieku laikos" teica Švauksts : " Pad arrest,nach cietum! " :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl