1 komentārs

”Bērni no viņa bija materiāli atkarīgi; būdams alkohola reibumā, bez iemesla lika stāvēt kaktā uz zirņiem; nodarīja psihiskas un fiziskas ciešanas; sita mazgadīgos,” – šie ir izvilkumi no Aizkraukles tiesas saīsinātā sprieduma, kurā tika lemts par kādu Neretas katoļu mācītāju.

Spriedumā norādīts, ka Neretas mācītājam tiek piespriestas 20 dienas īslaicīgas brīvības atņemšana. Pārkāpumi notikuši pirms pieciem gadiem. Pilns Aizkraukles tiesas spriedums būs pieejams decembra vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr liela daļa Neretas iedzīvotāju nemaz nav dzirdējuši par šādu gadījumu, bet vēl daļa – saka, ka par šausmu darbiem ir dzirdējuši, bet šīm baumām netic.

”Šo es dzirdēju, bet nezināju, ka tas ir mūsējais. Tas ir necilvēcīgi. Vēl jo vairāk no priestera. Neticas, ka tā varētu būt,” atzīst kāds Neretas iedzīvotājs.

Tāpat arī pagastmājā stāsta, ka par šo gadījumu uzzinājuši no avīzēm. Skeptiska par to, vai mācītājs tiešām sitis bērnus, ir arī Neretas vidusskolas vadība.

”Pirmā dzirdēšana… Man tas ir pārsteigums, bet es nespēju iedomāties, ka tā varētu būt,” saka vidusskolas direktore Lāsma Grebska.

Izrādās, ka vietējā skolā mācījās mācītāja māsas dēls. Daži neretieši mēļo, ka mācītāja māsa varētu būt vainojama apsūdzībās un nomelnošanā, turklāt viņai pašai esot bijušas problēmas ar alkoholu.

Kā bijis patiesībā, zina vien iesaistītās puses. Skaties video…

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl