Tiesa atbrīvo Krievijas pilsoņus, kuri ielauzās Ādažu armijas bāzē

1 komentārs
Tiesa atbrīvo Krievijas pilsoņus, kuri ielauzās Ādažu armijas bāzē
LETA

Tiesa atbrīvojusi no apcietinājuma Krievijas pilsoni Andreju Popko, kurš jūnijā ieradās Ādažu armijas bāzē, līdzi “paķerot” skrejlapas, kurās bija pausts protests pret NATO karavīru klātbūtni Latvijā, no tiesas ziņo TV3 Ziņu žurnāliste Monta Jakovela. Pēc dažām stundām atbrīvots arī otrs nekārtību cēlājs.

Līdz šim lēmumam A. Popko apcietinājumā nācās atrasties četrus mēnešus. No apcietinājuma atbrīvots arī otrs Krievijas pilsonis Aleksandrs Kurkins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis tiesas lēmums ir par drošības līdzekļa maiņu, savukārt pati tiesvedība nav vēl sākusies. Tādēļ, iespējams, ka tiesa liegs abiem Krievijas pilsoņiem pamest Latviju.

Apsūdzētā advokāte ar tiesas lēmumu ir ļoti apmierināta, savukārt pats A. Popko uzskata, ka ielaušanās Ādažu bāzē neesot bijis huligānisms, par ko viņš apsūdzēts, bet tā, pēc viņa paša teiktā, esot bijusi “akcija pret NATO”. A. Popko pauž, ka pats esot pārsteigts par to, ka ir atbrīvots no apcietinājuma.

Jau ziņojām, ka Ādažu armijas bāzē jūnijā tika notverti divi Krievijas pilsoņi – minētais A. Popko un Aleksandrs Kurkins. Sākotnēji Krievijas pilsoņi tika turēti aizdomās par spiegošanu un par mēģinājumu veikt teroristiskas darbības, taču Drošības policija viņus lūdz apsūdzēt par vieglāku noziegumu – huligānismu grupā.

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Pats saprot, ka nav iemesla atbrivot, bet mums pēc kaut kādiem likumiem atbrivo.No kura laika svešas valsts pilsoņiem nelegāla(varbūt ar atļaujām) iebraukšana citā valstī un rāpšanās pār žogu nav ielaušanās? Kā tad to sauc?Neļaus izbraukt-kā aizliegs?Vai maz mums visādu jau nav aizbraukuši.Rakstām tikai sev nabadzibas apliecibas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl