Komentāri
Tiem, kam nav bail! Daugavpils cietoksnis vilina apmeklētājus ar “sikspārņu ekskursijām”
dingopup/Flickr

Šajā pavasarī Daugavpils cietoksnis piedāvā ekskursijas, kurās varēs iepazīt sikspārņus.

Daugavpils cietoksnī ziemo 692 piecu sugu sikspārņi – tā secinājuši pētnieki Viesturs Vintulis un Gunārs Pētersons, kas cietoksni apmeklēja ikgadējā monitoringa ietvaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekskursijas vadīs Daugavpils sikspārņu centra projekta koordinatori Māris Grunskis, Viktors Gallers un viņu domubiedri sadarbībā ar Daugavpils cietokšņa kultūras un informācijas centru, Latgales zoodārzu un Daugavpils Universitāti, ziņo reģionālais medijs Latgales Laiks.

Mītiem apvītais Daugavpils cietoksnis, kurā AGRĀK dzīroja vēsturiskas uzvaras un TAGAD dzīvo daugavpilieši

Daugavpils cietoksnis ir pasaulē pēdējais bastionu tipa cietoksnis. Daļai ēku, kas celtas 19. gadsimtā, sienas biezums var sasniegt pat 2 metrus.  Daugavpils cietoksnis ir viena no lielākajām kolonijām Baltijā sikspārņu ziemošanas ziņā.

Foto

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl