1 komentārs

Sākusies tiesāšanās starp Norvēģiju un Latviju par arestēto sniega krabju zvejas kuģi “Senators”. Pirmās instances tiesas sēde notikusi jau 4. maijā.

Norvēģijas pirmās instances lēmums būs zināms jau šī mēneša beigās un cietušā uzņēmuma pārstāvji atzīst, ka ir pilnīgi droši, ka tas tikšot pārsūdzēts. Kuģa īpašnieki atzīst, ka liecības snieguši vairākas stundas un kaut arī spriedums vēl nav zināms, situācija esot cerīga. Zvejas kuģa apkalpe ir atgriezusies mājās, taču kuģis joprojām ir arestēts.

Pēteris Pildegovičs
SIA “North Star LTD” pārstāvis

Es tagad negribu biedēt ar lieliem cipariem, bet tie zaudējumi ir vairākos simtos tūkstošu mēnesī, kas rodas katram kuģim stāvot ostā – zaudējumi ir ļoti ievērojami.

Šobrīd, par esošo situāciju arī tiekot gatavots ziņojums valdībai, pēc kā būšot zināmi nākamie rīcības soļi. Tiesas nolēmums šajā lietā ir svarīgs arī citām Eiropas Savienības valstīm, jo šī lieta kalpos kā precedents turpmākajai zvejai šajā Barenca jūras reģionā.

TOP komentāri

 • ..
  0 0 0

  ..

  Sausmigs kauns par to kā šie nabagmāju unubungas apkauno Latviju.
  Nesaprot, ka citam nepatīk ka viņam lien zem deguna. Ne māk sargāt sevi ne cienīt citus.
  Kā pret tādiem lai attiecas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl