122 komentāri

”Es iztaisīju šovu. Es to izdarīju apzināti. Es apzināti pieskāros, lai būtu šis blīkšķis,” stāsta Gunārs, kādas meitenes tēvs, kas ieradās skolā, lai pāraudzinātu viņa meitas ”ienaidnieci”.

Jau ziņojām, – Rīgas 47. vidusskolā dusmīgs tēvs ieradās klasē un ar siksnu uzšāva meitas klasesbiedrenei, ar kuru viņa bērnam ilgstoši bijis konflikts. Pilns notikušā audioieraksts meklējams šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Darīju to, lai meiteni varētu aizsūtīt uz pārbaudi. Viņa ir psiholoģiski nelīdzsvarots cilvēks. Viņa neapzinās, viņa lec acīs visiem,” tā savu rīcību attaisnoja tēvs, pret kuru Valsts policija tagad ierosinājusi administratīvo lietu.

13 gadus vecā meitene, kura cieta no dusmīgā vīrieša, stāsta: “Kad es ienācu klasē, starpbrīdis gāja uz beigām. Viņš sēdēja turpat, kur Ieva [vīrieša meita – red.], ar siksnu uz galda.” Sāra atzina, ka jau tad viņai palicis bail.

Acīmredzot tāds arī bija vīrieša mērķis. Viņš pats atzīst, ka vēlējies Sāru “pārmācīt” par to, ka meitene apsaukā viņa meitu.

Tikmēr skolotāja stāsta, ka starp meitenēm jau ilgstoši bijis konflikts, un abas pusaudzes jau iepriekš viena otru apsaukājušas.

Skaties foto:

Interesanti, ka tad, kad notika incidents, klasē atradās arī skolotājs. “Skolotājs Gusts vienkārši pateica, ka – nē, nē, nevajag tā,” stāsta cietusī meitene. Skolotājs Laimonis Gusts stāsta, ka uzskatījis, ka siksna esot kā pistole teātra izrādē un ka nebija gatavs, ka tā “izšaus”. “Šajā gadījumā es jau, to jostu ieraugot, negaidīju, ka tā tiks likta lietā,” taisnojas skolotājs.

Iespējams, ja klasesbiedri nebūtu veikuši audioierakstu, šis incidents tā arī paliktu bez ievērības, jo skolas darbinieki centušies audioierakstu iznīcināt un pat prasījuši 13 gadus vecajai meitenei parakstīties, ka viņa neļaus ierakstam nonākt internetā.

“Mūsu skolā ir divas sociālās pedagoģes. Viņas mani pasauca un pateica, lai meitene parakstās par to, ka nevienam nesūtīs video no vakardienas,” stāsta skolniece.

Skolas pārstāvji skaidro, ka viņi negribēja, lai tas nokļūst Youtube vai citur internetā, “jo tas pazemojot cilvēkus”.

Tikmēr vecāki, kuru bērni mācās šajā skolā, ir sašutuši: “Atnāk vīrietis un uztaisa linča tiesu meitenei, pazemojot bērnu visu klasesbiedru klātbūtnē, savas meitas klātbūtnē, parādot, cik viņš ir varens,” norāda kāda mamma.

Skaties video!

Ko par to saka eksperti?

TOP komentāri

 • Io
  +41 +41 0

  Io

  Man bērniem dārziņā viens kauslis grupiņā, gandrīz katru dienu grūstās un sit citiem.Nu un pēc tās lielās mūsdienu psiholoğijas sanāk , ka nedrīkst neko viņam pat īsti pārmest utt. Es pati viņu nedomāju iet sist, bet bērniem gan pateicu,lai nākamreiz iegāž pamatīgi ,lai vairs nerādās.
 • Realitāte
  +40 +40 0

  Realitāte

  Jā, it kā izdarītais ir šausmīgi, bet tajā pašā laikā padomāsim par to kādi mūsdienās ir bērni. Es vienmēr esmu 100% bijusi pret bērnu sišanu, lai vai, kas tur. Tomēr reāli paskatoties uz viņiem, saproti, ka ar vārdiem vien viņus nepāraudzināsi. Es vispār nevaru aptvert kā 13 gadīgs bērns (vēl meitene) klasesbiedres tēvam var pateikt ej di***. Manam prātam tas ir kaut kas neaptverams. Viņa tīri viņu izaicināja. Domāju, ka lielākā daļa no mums būtu viņai iešķīluši vismaz kārtīgu pļauku. Pareizi, ka tēvam sāp katru dienu skatīties kā viņa mazā meita nāk mājas un raud, jo kaut kāda špindzele skolā ir sajutusies pārāka par visiem. Tagad, kad dabūja, gan vairs tā nejūtās, nu lielā varone ir kļuvusi par lielo cietēju. Nespēju pat iedomāties, ka es būtu kādam svešam vecākam tā varējusi pateikt. Nestādos priekšā, kas no šīs paaudzes vispār var izaugt...noziedznieki...
 • Liene
  +39 +39 0

  Liene

  Esmu tēva pusē, taču risinājums bija ņemts uz karstām oglēm. Pat ieraksta sākumā var dzirdēt cik bravūrīga un neaudzināta ir meitene. Būtu atvainojusies un nekas tāds nebūtu noticis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl