Komentāri

“Un ej uz Trīs Kungiem… Čebureks būs saindēts. Ej uz Pandu, kartupeļiem. Ej uz Kurzemi… Un hotdogs.” Šādas neloģiskas frāzes izskan no kāda padzīvojuša liepājnieka, kurš pavisam noteikti būtu ciets rieksts pat Renāra Zeltiņa vadītajai rubrikai Neloģiskie jautājumi.

“Liepājā, Kungu ielā, kādas puspamestas ēkas teritorijā vīrietis ar savu labāko draugu, proti, divlitrīgo – sarunājas,” raksta Degpunktā reportiere. Videomateriālā redzams, ka daudzas apreibušā kunga teiktās frāzes ir saprotamas vien viņam pašam, kas liek domāt, ka pēc intensīvas alkohola lietošanas viņam acīmredzot ir iestājies delīrijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka Skaties.lv kopā ar LNT raidījumu Degpunktā aicina ikvienu iesaistīties satura veidošanā – sūti savus foto, video vai stāstus raidījuma Degpunktā komandai un portālam Skaties.lv. Mēs parādīsim notikumu un, iespējams, palīdzēsim rast risinājumu! Labākie tiks pie īpašām Degpunktā reportiera krūzēm, bet pats, pats labākais – laimēs telefonu iPhone 6.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl