23 komentāri
Tests katram iedzīvotājam! Vai pazīsti Latvijas sēnes?

Šis tests palīdzēs noskaidrot, vai esi gatavs ņemt sēņu groziņu un doties mežā! Uzzini, cik labas zināšanas tev ir par Latvijas sēnēm!

Iespējams, tu domā, ka esi īsts sēņu eksperts, un varbūt tā arī patiešām ir! Vai tomēr ar sēnēm esi uz ”jūs”? Nav jēgas zīlēt – aizpildi testu un uzzini!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tests tapis sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeja mikoloģi Initu Dānielu.

Kā sauc sēni, kas redzama attēlā?

TOP komentāri

 • nerss
  +23 +22 -1

  nerss

  vakar biju mežā. atbilde nav pareiza, ka baravikas aug mežmalā, kur aug bērzi. pēdējos gados baravikas lasu mežā kur ir lapkoki un zem eglēm. brīžam, ir tādos biezokņos, kur pat iedomāties nevar. laiksm jautājuma uzdevējs reti atrodas mežām. aicinu viņu biežāk tur pastaigāt. šogad baravikas ir mitrās vietās sūnās.
 • Janis Locmelis
 • Donalds Smelteris
  +4 +4 0

  Donalds Smelteris

  Pārāk vienkārši jautājumi, pareizi atbildējušais, iespējams, ies garām čigānietēm un šampinjoniem, nerunājot par taurenēm vai celmenēm. Baravikas esmu vācis gan jauno eglīšu audzēs, gan priežu mežos, nerunājot par meža ceļmalām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl