Tests katram iedzīvotājam! Vai pazīsti Latvijas sēnes?

23 komentāri
Tests katram iedzīvotājam! Vai pazīsti Latvijas sēnes?

Šis tests palīdzēs noskaidrot, vai esi gatavs ņemt sēņu groziņu un doties mežā! Uzzini, cik labas zināšanas tev ir par Latvijas sēnēm!

Iespējams, tu domā, ka esi īsts sēņu eksperts, un varbūt tā arī patiešām ir! Vai tomēr ar sēnēm esi uz ”jūs”? Nav jēgas zīlēt – aizpildi testu un uzzini!

Tests tapis sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeja mikoloģi Initu Dānielu.

Kā sauc sēni, kas redzama attēlā?

TOP komentāri

 • nerss
  +23 +22 -1

  nerss

  vakar biju mežā. atbilde nav pareiza, ka baravikas aug mežmalā, kur aug bērzi. pēdējos gados baravikas lasu mežā kur ir lapkoki un zem eglēm. brīžam, ir tādos biezokņos, kur pat iedomāties nevar. laiksm jautājuma uzdevējs reti atrodas mežām. aicinu viņu biežāk tur pastaigāt. šogad baravikas ir mitrās vietās sūnās.
 • Janis Locmelis
 • Donalds Smelteris
  +4 +4 0

  Donalds Smelteris

  Pārāk vienkārši jautājumi, pareizi atbildējušais, iespējams, ies garām čigānietēm un šampinjoniem, nerunājot par taurenēm vai celmenēm. Baravikas esmu vācis gan jauno eglīšu audzēs, gan priežu mežos, nerunājot par meža ceļmalām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl