11 komentāri

Eiropā regulāri notiekošie teroristu uzbrukumi liek mainīt likumus arī Latvijā. Izmaiņu mērķis ir uzlabot drošību publiskos pasākumos.

Ar nepieciešamajiem likumu labojumiem un drošības iestāžu gatavību iespējamiem teroristiskiem apdraudējumiem sabiedriskās vietās trešdien, 13. septembrī, iepazinās Saeimas Aizsardzības komisijas deputāti. Pēc sēdes, kas notika aiz slēgtām durvīm, tika norādīts, ka terorisma draudu līmenis Latvijā saglabājas zems.

Taču komisijas vadītājs Ainars Latkovskis akcentē, ka nedrīkst zaudēt modrību, ko apliecina tas, ka teroristi sākuši rīkot uzbrukumus valstīs, kurās draudu līmenis arī ir bijis zems.

Ainars Latkovskis
Aizsardzības komisijas vadītājs, “Vienotība”

Ja mēs skatāmies un vienmēr domājam, ka Lielbritānijā, Vācijā, Spānijā, – ka šajās valstīs vienmēr notiek terorakti… Taču, ja tas notiek Zviedrijā vai Somijā, ko mēs pilnīgi uzskatījām par terorisma brīvu valsti, tad mums ir jābūt gataviem! Tāda bija deputātu nostāja. Es diemžēl nevaru izpaust detaļas, bet Drošības policija atstāja labu iespaidu.

TOP komentāri

 • Jolanta Piebalga
  0 0 0

  Jolanta Piebalga

  Baigi vajag , no mums nav ko paņemt - ne ieročus , ne naftu --nnnneeeekoo :) A mūsējie ,iztaisās - no sākuma PSRS , pēc tam EIROPAS SAVIENĪBA , tagad ASV - domāju , nākamā - ĶNR ;)
 • Edijs Riba
  0 0 0

  Edijs Riba

  Opā,aukstākās sabiedrības pērle ieklepojās,laikam drošībnieks kuru apdalīja
  Jūtu līdzi nabadziņ 😘😘😘
 • Voldemārs Stāvusis
  0 0 0

  Voldemārs Stāvusis

  ...sacīja, spriežot pēc tekstiņa, pazema sabiedrības slāņa "...dzīvnieks"(c).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl