Tērēs miljoniem eiro veselīga dzīvesveida propagandai

3 komentāri

Veselības ministrija apņēmusies tērēt pat miljoniem eiro Eiropas naudas, lai ar informatīvām kampaņām izglītotu sabiedrību par veselīgu dzīvesveidu. Nozares ministrs Guntis Belēvičs ar jaunu spēku arī aktualizējis ideju par veselības mācības un papildu sporta stundu ieviešanu skolās. 

Jau iepriekš dažādās kampaņās Veselības ministrija tērējusi lielas summas, stāstot par sirds vai garīgo veselību, zobu tīrīšanas nepieciešamību un citām lietām. Šo kampaņu lietderība gan vairākkārt ir apšaubīta, jo kopumā iedzīvotāji veselāki nekļūst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagadējais nozares ministrs Guntis Belēvičs apņēmies rīkot vēl vienu kampaņu. Tā būšot līdz šim nepieredzēti vērienīga veselīga dzīvesveida propaganda, kas ilgs pat vairākus gadus. Materiāliem TV, radio, internetā un laikrakstos  paredzēts tērēt Eiropas naudu.

Lai uzlabotu bērnu veselību, ministrs ar jaunu spēku aktualizējis ideju par veselības mācības un papildu sporta stundu ieviešanu skolās.

Tikmēr Izglītības ministrijā ideju par mācību gada pagarināšanu neatbalsta. Veselības jautājumi esot iekļauti sociālo zinību, kā arī citās stundās.

TOP komentāri

 • INESE
  +1 +1 0

  INESE

  Veselības ministrijai nav kur likt naudu un nav ar ko nodarboties,kā apspriest tēmu par sāli.
 • Bomzis
  0 0 0

  Bomzis

  Tiem valdības lopiņiem pat prātā nenāk, ka par šiem miljoniem varētu radīt darba vietas, lai daudzi iedzīvotāji varētu pelnīt un paēst kārtīgi, lai arī ne pārāk "veselīgi", toties nebūtu pusbadā!
 • lalala-pats no paša
  0 0 0

  lalala-pats no paša

  vairāk fizkultūras!! nu kāds tam sakars ar sāli?-ā-pareizi-sāls ,ar sviedriem tiek izdalīts no organisma!!!!! un kas notiek,ja organismā nav sāls?-veselības ministrija,bet par veselību kā izrādās,nezin neko.....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl