Tematiskie tērpi svētkiem: ko izvēlas bērni, ko – pieaugušie?

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gadumijai, pieaug pieprasījums pēc karnevāla tērpiem! Vislielākā interese tradicionāli ir par sarkaniem Salaveču kostīmiem, kā arī pieskaņotiem bērnu un dāmu tērpiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr korporatīviem pasākumiem un Vecgada vakara svinībām draugu lokā pieprasa arī tematiskus tērpus, piemēram, pirātu, Havaju stila un citus.

Tikmēr bērnu kostīmi tradicionāli saistās ar priekšnesumiem bērnudārzos un skolās, kur atspoguļo latviešu tautas pasakas, tādēļ pārsvarā pieprasa dažādu meža zvēru maskas un kostīmus, kā arī aktuālo filmu un multfilmu varoņu tērpus, piemēram, Betmenu, Supermenu un princesi Elzu.

Video: LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl