Tematiskie tērpi svētkiem: ko izvēlas bērni, ko – pieaugušie?

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gadumijai, pieaug pieprasījums pēc karnevāla tērpiem! Vislielākā interese tradicionāli ir par sarkaniem Salaveču kostīmiem, kā arī pieskaņotiem bērnu un dāmu tērpiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr korporatīviem pasākumiem un Vecgada vakara svinībām draugu lokā pieprasa arī tematiskus tērpus, piemēram, pirātu, Havaju stila un citus.

Tikmēr bērnu kostīmi tradicionāli saistās ar priekšnesumiem bērnudārzos un skolās, kur atspoguļo latviešu tautas pasakas, tādēļ pārsvarā pieprasa dažādu meža zvēru maskas un kostīmus, kā arī aktuālo filmu un multfilmu varoņu tērpus, piemēram, Betmenu, Supermenu un princesi Elzu.

Video: LNT Ziņu sižets

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl