Teksta tiešraides arhīvs: Rīgas lidostā no Ēģiptes mājās sagaida Latvijas tūristus

2 komentāri
Teksta tiešraides arhīvs: Rīgas lidostā no Ēģiptes mājās sagaida Latvijas tūristus
Foto: Skaties.lv/Ieva Vārna

Rīgas lidostā sestdienas vakarā tiek sagaidīti Latvijas tūristi no Ēģiptes kūrortpilsētas Šarmelšeihas. Sākotnēji tika paredzēts, ka airBaltic lidmašīna ieradīsies ap plkst. astoņiem vakarā, taču tūristi ielidoja ap plkst. 22.45. Lidmašīna veiksmīgi nosēdusies, tūristi dalās piedzīvotajā.

23:16

Pēc plkst. 23.00 ielidojušie tūristi devušies mājās.

23:04

Latviešu tūrists: Sajūtas, jūtot līdzi Ēģiptē bojāgājušajiem un viņu tuviniekiem, bijušas briesmīgas.

22:59

Ēģiptē atpakaļ ceļojošo tūristu un bagāžas pārbaude notikusi četras stundas, stāsta tikko ielidojušie tūristi.

22:56

Daži no tūristiem lidostā pauž arī neapmierinātību ar tūroperatoru darbu, sakot, ka viņiem netika sniegts pietiekami daudz informācijas.

22:54

No Ēģiptes ielidojušie tūristi atzīst – spriedze Ēģiptē ir bijusi milzīga. Tāpat tiek secināts – uz šo valsti vairs kādu laiku nebūs vēlmes vairs doties. “Ēģiptē valdīja milzu nekārtības. Lai ātrāk nokļūtu, kur jānokļūst, pat sākusies grūstīšanās. Sajūtas nebija patīkamas,” portālam Skaties.lv atzina viens no tūristiem.

22:53

Foto:

22:50

Pirmie iespaidi par situāciju Ēģiptes lidostās – tur valda haoss, tās ir pārpildītas, un informācija ir nepilnīga.

22:48

Lidmašīnu ar tūristiem no Šarmelšeihas uzreiz pēc nosēšanās drošības dienesti pārmeklē pastiprinātā režīmā. Ir piesaistīti kinologi.

22:47

Portāla Skaties.lv rīcībā esošā informācija liecina, ka lidmašīna no Šarmelšeihas nupat nosēdusies lidostā.

22:42

Kāds lidostā portāla Skaties.lv satikts vīrietis, kurš gaida atlidojam savu mammu, stāsta, ka viņai no ceļojuma būtu bijis jāatgriežas tikai nākamnedēļ. Pēc viņa stāstītā, mammai esot bijis maz informācijas par notiekošo – sieviete aizlidojusi uz Ēģipti nākamajā dienā pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas, taču tad tika saņemta no tūroperatora Tez Tour, ka nākamajā dienā tomēr jāatgriežas mājās.
Skaties.lv

Skaties.lv

22:39

Lidostā Rīga ieradušies uz Ēģipti aizbraukušo tūristu tuvinieki. Sagaidītāju pūļi nav lieli, sanākušie pasažieru tuvinieki gaida lidmašīnas nosēšanos.

22:31

Ielidojusi lidmašīna no Hurgardas, taču vēl aizvien tiek gaidīta airBaltic lidmašīna no Šarmelšeihas. Ar reisu, kura nosēšanās Rīgā plānota plkst. 22:45, ieradīsies aptuveni 120 Latvijas tūristi.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Latvijas Civilās aviācijas aģentūra nolēmusi uz nenoteiktu laiku aizliegt lidojumus uz Ēģiptes kūrortpilsētu Šarmelšeihu.

airBaltic, ieviešot papildu drošības pasākumus, organizēs divus speciālos lidojumus, lai no Šarmelšeihas atvestu mājās tur esošos tūristus.

Foto – Rīgas lidostā sagaida tūristus no Ēģiptes:

Plašāk par Latvijas tūristu emocijām un pārdzīvojumiem, atgriežoties no Ēģiptes, skaties LNT Ziņās plkst. 17.50 un 20.00!

2 komentāri