Teju 40% iedzīvotāju vēlētos pensijā saņemt vairāk nekā 700 eiro

8 komentāri

Pēdējā laikā, kad valsts nespēj atrast pietiekamu finansējumu vairākām būtiskām nozarēm, – izskan versijas par pensiju fondu naudu. Tāpat ir ieceres kāpināt pensionēšanās vecumu. Aptaujā ir noskaidrotas Latvijas iedzīvotāju domas šajā jautājumā.

Aptaujas dati liecina, ka 5% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, – viņi regulāri seko līdzi savam prognozētajam vecuma pensijas apmēram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

40% iedzīvotāju ir interesējušies par to, kāds ir viņu prognozējamais vecuma pensijas apmērs, bet neseko tam regulāri līdzi.

Tikmēr 39% iedzīvotāju nav interesējušies par to, bet vēl 15% vispār nav informēti par iespēju uzzināt savu prognozējamo vecuma pensijas apmēru.

Lūgti norādīt vēlamo vecuma pensijas apmēru, 38% saka, ka tie būtu 701 eiro un vairāk. Katram piektajam pietiktu ar 300 līdz 500 eiro mēnesī, bet 17% vēlamais pensijas apmērs būtu līdz 700 eiro.

Video

TOP komentāri

 • Sandra
  +4 +4 0

  Sandra

  kādi vēl 700,haaa ar to neko iesakt nevar,man vajag vismaz 1000 lai varetu ari celot,jo ko es ka pensionars varu majas darit visu laiku.
 • idiote
 • Olga
  +3 +3 0

  Olga

  Visu laiku ceļ cenas-atbilstoši jāceļ arī pensijas.Naudu izmētā šur tur.Labāk jāpārdomā naudas sadale.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl