Teju 40% iedzīvotāju vēlētos pensijā saņemt vairāk nekā 700 eiro

8 komentāri

Pēdējā laikā, kad valsts nespēj atrast pietiekamu finansējumu vairākām būtiskām nozarēm, – izskan versijas par pensiju fondu naudu. Tāpat ir ieceres kāpināt pensionēšanās vecumu. Aptaujā ir noskaidrotas Latvijas iedzīvotāju domas šajā jautājumā.

Aptaujas dati liecina, ka 5% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, – viņi regulāri seko līdzi savam prognozētajam vecuma pensijas apmēram.

40% iedzīvotāju ir interesējušies par to, kāds ir viņu prognozējamais vecuma pensijas apmērs, bet neseko tam regulāri līdzi.

Tikmēr 39% iedzīvotāju nav interesējušies par to, bet vēl 15% vispār nav informēti par iespēju uzzināt savu prognozējamo vecuma pensijas apmēru.

Lūgti norādīt vēlamo vecuma pensijas apmēru, 38% saka, ka tie būtu 701 eiro un vairāk. Katram piektajam pietiktu ar 300 līdz 500 eiro mēnesī, bet 17% vēlamais pensijas apmērs būtu līdz 700 eiro.

Video

TOP komentāri

 • Sandra
  +4 +4 0

  Sandra

  kādi vēl 700,haaa ar to neko iesakt nevar,man vajag vismaz 1000 lai varetu ari celot,jo ko es ka pensionars varu majas darit visu laiku.
 • idiote
 • Olga
  +3 +3 0

  Olga

  Visu laiku ceļ cenas-atbilstoši jāceļ arī pensijas.Naudu izmētā šur tur.Labāk jāpārdomā naudas sadale.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl