Komentāri
Teikmanis: latvieši Lielbritānijā nav sociālo labumu tūristi, bet gan brauc pelnīt naudu
(Foto: LETA)

Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis, viesojoties raidījuma Sky News Tonight, izteicās kritiski par britu premjera Deivida Kamerona plāniem būtiski ierobežot imigrantu, tostarp arī Lielbritānijā strādājošo latviešu, sociālās garantijas.

Viņš norādīja, ka lielākais vairums latviešu ir strādīgi un pienes būtiksu labumu britu ekonomikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma vadītājs tomēr vēlējās noskaidrot, vai sociālo garantiju ierobežojumi varētu ievērojami samazināt latviešu imigrantu plūsmu uz Lielbritāniju. Teikmanis norādīja, ka iespējams dažus tas atturēs. ”Latvieši ir strādīgi un uz šejieni brauc pelnīt naudu. Viņi nav sociālo labumu tūristi,” norādīja A. Teikmanis. Vēstnieks tāpat norādīja, ka viens no Eiropas Savienības (ES) stūrakmeņiem ir brīva cilvēku kustība, kas arī ir ES spēks, tā kritizējot D. Kamerona izteikumus par plāniem ieviest ceļošanas ierobežojumus.

Kā vēstīja Skaties.lv Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons ir skaidri pateicis – imigrantu no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas un Bulgārijas ir biedējoši daudz. Kamerons saprot, ka Lielbritānijai neizdosies panākt brīvā darbaspēka kustības Eiropas Savienībā ierobežošanu un robežas nevarēs aizvērt. Tāpēc sola padarīt imigrantu ikdienu maksimāli nepatīkamu, nepievilcīgu, lai nebūtu vispār vēlmes pārcelties uz Apvienoto Karalisti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl