1 komentārs
Tedija nevienam nevajadzīga tika piesieta pie žoga… Meklējam kādu, kas par viņu parūpēsies!
Foto: Facebook / Labās mājas

Dzīvnieku patversme Labās mājas meklē gādīgu saimnieku novārtā pamestajai suņu meitenei vārdā Tedija. Vai tu zini kādu, kas vēlētos uzņemties rūpes par kādu patiešām jauku mājdzīvnieku? Padalies ar šos vēsti savām paziņām.

Piecarpus mēnešus vecā Tedija tika atrasta piesieta pie svešas privātmājas žoga Mārupē. Viņai ap kaklu bija jauna siksniņa, jauna pavada, bet pēc nonākšanas patversmē neviens par viņu tā arī nav interesējies. Dzīvnieku draugu skaidrojums ir šāds: neapdomīgi iegādāts kucēns, kurš nu kļuvis lieks…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņu meitene ir maigas dabas, mīlīga un mēreni aktīva lološanai un skološanai! Adoptējama arī ģimenē ar bērniem. Ja vēlies Tediju saukt par savu suni, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Skaties foto:

TOP komentāri

  • Streipa
    0 0 0

    Streipa

    To suni tur piesēja policisti,un suņa saimnieku aizveda uz iecirkni atsēdēt diennaktis.Youtube bija video,met šie tak izņēma ārā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl