3 komentāri
Tautas nākotnes vārdā aicina piedalīties protestā pret bēgļu uzņemšanu Latvijā
FOTO: Facebook

”Daudziem ir skepse pret protesta akcijām, taču šoreiz burtiski izšķiras Latvijas liktenis. Gluži kā Atmodas gados. Tāpēc neviens nedrīkst palikt malā. 4.augustā 18.00 mēs aicinām visus pie Ministru kabineta (Brīvības iela 36), lai paustu nostāju pret imigrantu uzņemšanu Latvijā,” vēsta ieraksts Facebook grupā Latvija nav iebrauktuve.

Latvija Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministru sanāksmē nosaukusi konkrētu skaitli bēgļu skaita uzņemšanā – 250, šie potenciālie bēgļi drīkstēs aicināt uzņemošajā valstī tikai sievu un bērnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis bēgļu skaits izraisījis plašās diskusijas sabiedrībā un politikas kuluāros. Atsevišķi politiķi pat pauduši bažas, ka bēgļi Latvijā varētu ienest dažādas slimības un apdraudēt valsts drošību, pieminot to, ka, iespējams, kāds no bēgļiem varētu būt teroristu Islāma valsts kaujinieks.

TOP komentāri

 • vika
  0 0 0

  vika

  Ja grieķi var - mēs arī varam!
  Nav ko atbalstīt cilvēktirdzniecību.
 • mazulīte
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  ja piedalīties protestā pret bēgļiem tad ir jāprotestē pret visiem bēgļiem ieskaitot KRIEVUS arī ,ne tikai pret tiem kas mūs neapdraud un pat paliek nepamanāmi uz krievu uzņemtajiem bēgļiem Latvijā -- krievu bēgļus mēnesī uzņemam gandrīz cik tos nabaga āfrikāņus . par ko mēs te klaigājam - es noteikti ietu protestēt ja tas apturētu arī krievu ieplūdumu Latvijā - ja nē tad tāda tukša izrādīšanās man nav pieņemama

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl