Komentāri
Tauta ir sasparojusies! Saeimā iesniegti 10 000 parakstu par Alūksnes slimnīcas saglabāšanu

Saeimā iesniegti vairāk nekā 10 000 Ziemeļlatvijas iedzīvotāju parakstu par to, kas pieprasa saglabāt Alūksnes slimnīcu tās esošajā statusā.

Kā noskaidroja TV3 Ziņu dienests, parakstījušies iedzīvotāji gan no Alūksnes novada, gan arī tuvējās apkārtnes – Apes, Gulbenes un Balviem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā savākti 10 985 paraksti, kas iesniegti un reģistrēti Saeimā. Tālākā lietas virzība paredz, ka par šo iesniegumu lems Saeimas Prezidijs.

Foto: parakstu iesniegšana Saeimā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl