Komentāri

Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju piekrīt, ka tehnoloģiju attīstībā iekārtas aizvien biežāk aizstās cilvēkus. Taču vairums arī uzskata, ka šādas pārmaiņas viņus neskars. Tā pētījumā secinājis “Swedbank” Finanšu institūts.

Tehnikas izmantošana ražošanā, klientu apkalpošanā un citās jomās notikusi vienmēr. Taču ar katru desmitgadi tas notiek arvien straujāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā procesa ietvaros tiek apdraudētas vairākas tradicionālās profesijas, bet vienlaikus tas rada iespēju parādīties jaunām. Pats lielākais izaicinājums šādā situācijā būs atrast sev jaunu nodarbošanos vai mainīt esošo, norāda eksperti.

Reinis Jansons
“Swedbank” Finanšu institūta vadītājs

Cilvēki apzinās tehnoloģiju ietekmi uz profesiju, bet tā pretruna ir tāda, ka cilvēki domā, – tas jau nenotiks ar mani. Un šī ir tā riska zona.

Tehnoloģiju ieviešanas ātrumu un izplatību ietekmē arī blakusfaktori. Piemēram, tas, kādas ir uzņēmēju finanšu iespējas šādas iekārtas pirkt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl