Komentāri

Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju piekrīt, ka tehnoloģiju attīstībā iekārtas aizvien biežāk aizstās cilvēkus. Taču vairums arī uzskata, ka šādas pārmaiņas viņus neskars. Tā pētījumā secinājis “Swedbank” Finanšu institūts.

Tehnikas izmantošana ražošanā, klientu apkalpošanā un citās jomās notikusi vienmēr. Taču ar katru desmitgadi tas notiek arvien straujāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā procesa ietvaros tiek apdraudētas vairākas tradicionālās profesijas, bet vienlaikus tas rada iespēju parādīties jaunām. Pats lielākais izaicinājums šādā situācijā būs atrast sev jaunu nodarbošanos vai mainīt esošo, norāda eksperti.

Reinis Jansons
“Swedbank” Finanšu institūta vadītājs

Cilvēki apzinās tehnoloģiju ietekmi uz profesiju, bet tā pretruna ir tāda, ka cilvēki domā, – tas jau nenotiks ar mani. Un šī ir tā riska zona.

Tehnoloģiju ieviešanas ātrumu un izplatību ietekmē arī blakusfaktori. Piemēram, tas, kādas ir uzņēmēju finanšu iespējas šādas iekārtas pirkt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl