Komentāri

Lēmumus visos jautājumos, kas attiecas uz bēgļu un patvēruma meklētāju uzņemšanu Latvijā turpmāk pieņems Saeima. Par to vienojusies koalīcija, un šodien parlamentā tiks lemts par šāda likumprojekta nodošanu izskatīšanai komisijās. Eiropas Komisija šobrīd uzskata, ka Latvijai būs jāuzņem papildu 526 bēgļi, taču pēc valsts augstāko amatpersonu sacītā – “kopējo ainu” varēšot saprast pēc Iekšlietu un tieslietu padomes sanāksmes pirmdien.

Latvija ir iestājusies par to, lai bēgļi būtu jāuzņem brīvprātīgi, nevis piespiedu kārtā. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis norāda, – cerības, ka Eiropa respektēs šādu lēmumu, ir tikai tad, ja Latvija nebūs vienīgā valsts ar šādu nostāju un izdosies iegūt balsu vairākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts, ar kurām no valstīm Kozlovskis šobrīd ir sazinājies šajā jautājumā, viņš norāda, ka ir ticies ar Lietuvas iekšlietu ministru pirms trim dienām, kad viņš bija Latvijā. “Tas, ka mēs varētu pilnībā nepiedalīties šajā mehānismā, ir diezgan nereāli,” atzīst Kozlovskis.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl