3 komentāri

Latvija plāno uzņemt bēgļus, kas šobrīd atrodas Turcijā. Tuvākajos mēnešos varētu sākt pārvietot 50 patvēruma meklētājus.

To Saeimas Nodarbinātības apakškomisijas sēdē paziņoja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane. Viņa arī paskaidroja, ka 50 patvēruma meklētājus no Turcijas nometnēm uz Latviju pārvietos nevis papildus, bet jau esošo kvotu ietvaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No 531 cilvēka, kas Latvijai ir jāuzņem, šobrīd šis praktiskās kvotas ietvaros ir ne tikai pārvietošana no Grieķijas un Itālijas, bet 50 cilvēku no šīs pašas kvotas ir arī no trešajām valstīm, un mūsu gadījumā tā ir Turcija. Tātad 50 cilvēku arī šo pašu 531 ietvaros mēs plānojam tuvākajos mēnešos sākt šo uzņemšanu arī no Turcijas,” teic Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

Foto

Visus patvēruma meklētājus Latvija apņēmusies pārvietot divu gadu laikā. Tādējādi katru mēnesi uz Latviju varētu nogādāt aptuveni 30 cilvēkus, taču šāds skaits ir tikai provizorisks un atkarīgs no dažādiem apstākļiem – mēnesī pārvietojamo skaits un termiņš var mainīties. Pašlaik Latvijā no Grieķijas ir nogādātas divas ģimenes, kas gaida lēmumu par patvēruma meklētāju statusa piešķiršanu.

Video

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
 • Anna Putniņa
  +3 +3 0

  Anna Putniņa

  kĀ AR MUMS PENSIONĀRIEM? PIE kuras vietas mēs esam? Nodokļus no pensijas maksājam? Un kas būs tālāk???
 • Silvija
  +1 +1 0

  Silvija

  Kā ar mūsu bērniem,kuri kā ekonomiskie bēgļi devās,lai nopelnītu naudiņu ārzemēs?Viņi brauca strādāt,bet šamie grib tikai dzīvot uz citu rēķina.Uz mūsu nodokļu rēķina!Godmanes kundze,pamostaties!Vairāk domājiet par saviem iedzīvotājiem nevis par lielo vīru un sievu kabatām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl