Tas ir oficiāli: par jauno VID vadītāju kļūst Ilze Cīrule

Komentāri

Valdība ir lēmusi apstiprināt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatam izvirzīto Ilzi Cīruli.

Kā vēsta TV3 Ziņas, pirmdien valdošā koalīcija nolēmusi atbalstīt Cīrules kandidatūru un savā jaunajā amatā viņa varētu sākt strādāt no 14. novembra.

Atbalstu darbā Cīrulei solījis arī ZZS premjers Māris Kučinskis. Arī valdības ministri viņai novēlējuši veiksmi, uzņemoties VID vadītājas pienākumus.

Cīrule, kurai ir ilggadēja vadības pieredze apdrošināšanas uzņēmumos, par piemērotāko amatam viņa tika izraudzīta atkārtoti rīkotā konkursā 18 citu pretendentu konkurencē. Pirms lēmuma pieņemšanas vienīgais jautājums, ko uzdeva ministri, bija, vai Cīrules vadībā VID aktīvāk sadarbosies ar valsts iestādēm, kas ir dažādu ministriju pakļautībā.

Ilze Cīrule, VID ģenerāldirektore:

Viennozīmīgi es apzinos, ka VID šos uzdevumus, strādājot viens pats, atrauti no citām ministrijām, nespēj paveikt. Tāpēc es izsaku gatavību sadarboties ar pārējām ministrijām, ar sociālajiem partneriem, ar visām ieinteresētajām pusēm.

Par to, ka Ilze Cīrule ir piemērota kļūt par VID jauno ģenerāldirektori, pirmdien bija vienojušās koalīcijas partijas. Otrdien valdības sēdē ministri atbalstu viņai izteica vienprātīgi.

Māris Kučinskis, Ministru prezidents (ZZS):

Varat rēķināties ar [valdības] atbalstu. Jums tagad būs ļoti daudz, daudz jāstrādā vismaz tuvākajā laikā.

Lasi vēl